Zařiďte si koupelnu ve výprodeji

Stavíte novou koupelnu nebo rekonstruujete tu stávající? Pak by se vám mohla hodit informace o tom, že v e-shopu a-keramika.cz aktuálně probíhá výprodej. Ve slevách tam seženete spoustu vybavení, za nějž byste jinde utratili i mnohonásobně více.

Nevyužít výprodeje by bylo hloupé. Ve výprodeji nejsou žádné výrobky horší kvality. Firma prostě obměňuje skladové zásoby. Chce prodat ty staré, aby měla prostor a finance na nákup nových. Jestli vám tedy nevadí, že nebudete mít obklady z nejnovější kolekce, není nad čím přemýšlet.

Výprodej obkladů a dlažeb

Velkou investicí jsou obklady a dlažba. Jejich výběru věnujte dostatek času, protože právě ty určují celkový dojem a vzhled koupelny. Výprodej obkladů a dlažeb vám nabídne necelých 600 možností. Objevíte jednobarevné i vzorované obklady. Ty nejlevnější stojí kolem 130 Kč/m2. Jsou to produkty druhé jakosti, ale ani to nepoznáte.

Výprodej vodovodních baterií

Chcete raději kulatou, hranatou nebo nějakou úplně atypickou? Výprodej vodovodních baterií nabízí nejlevnější kousky cca od 400 Kč, nejdražší i v řádech tisícovek. Ve výprodeji najdete nejen samotné baterie, ale i doplňky k nim, sprchové hadice a hlavice atd.

Výprodej koupelnového nábytku

Za zmínku stojí i výprodej koupelnového nábytku. Pořiďte si hezkou skříň se zrcadlem nebo závěsnou skříňku. Velkým trendem poslední doby jsou i otevřené policové skříně, do nichž si celá rodina odloží ručníky a kosmetické přípravky.

Nebojte se nákupu přes internet

Jste trochu nesví z toho, že byste si měli vybavení do koupelny objednat online? Nebojte se. Zboží je pěkně nafocené, dopravu si sami zvolíte, případně je možný osobní odběr v Plzni. Jen si u konkrétního zboží nezapomeňte přečíst, zda je skladem či až na objednávku. Od toho se pak odvíjí doba dodání. Při nákupu nad 9900 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × two =