Repasovaný notebook

Zavzpomínejte na staré časy – zkuste nové hry

Herní průmysl přichází každý rok s desítkami titulů, které jsou určeny především milovníkům konzolí, ale i herních počítačů. Mnoho z nás ale často vzpomíná na to, jaké byly počítačové hry v době prvních PC. A pokud patříte do této skupiny, zkuste web Oldgame.cz. a proč? Jelikož právě ten je možností, jak si můžete zajímavé staré hry také zahrát. A to kdykoliv budete chtít. A co je k tomu potřeba? Rozhodně nic složitého, jelikož může postačit váš počítač, stejně jako váš notebook. Ten poté doplníte specielní utilitou DOSBox, která tak nasimuluje ono potřebné prostředí, v jakém hru spustíte. Celý proces instalace je samozřejmě na webu popsán.

Co vše si můžete zahrát?

Rozhodně se nebojte, že byste snad byli jakkoliv zklamáni z toho, co si můžete vybrat. K dispozici jsou totiž stovky her, které jsou zdarma připraveny k vašemu hraní. Milujete-li staré hry, potom máte možnost si jednoduše vybrat z kategorií, jako jsou adventury, hry logické, stejně jako arkády, plošinovky, simulátory, ale také strategie. A to vše z doby, kdy na našich počítačích dominoval právě operační systém MS Dos. A i když už je minulostí, nemusíte se bát, že by s ním skončily i tolik oblíbené tituly. Ty jsou zde stále a pro každého.

Zkuste něco nového

A pokud nepatříte do skupiny těch, kteří chtějí zavzpomínat na své mládí, nezoufejte. U daných her se rozhodně pobavíte, a to i když nepatří do skupiny těch nejnovějších. Hledáte-li hry online, určitě zklamáni nebudete. A co můžeme doporučit? Zkuste třeba hry Vlak, Super Mario Bros, Doom, Dyna Blaster, nebo Pregistorik. To vše patří mezi klasiku, která určitě nezklame ani v dnešní moderní době., Ne každý má počítač, nebo náladu na to, hrát pouze ty nejnovější kousky – za které mnohdy musí platit. Tyto jsou určeny každému, kdo se chce především odreagovat, a to kdykoliv má náladu a zájem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × five =