3 důvody, proč využít velkoobchod s textilem

Velkoobchodní nabídky jsou ideální v situacích, kdy hledáte více kusů oblečení. Díky lepším cenám v porovnání s běžným prodejem vychází jeden kousek o poznání levněji. Příjemným bonusem je navíc jednoduchá možnost ozdobení pomocí vhodně vybrané nášivky či reklamního potisku. V článku najdete více informací a důvodů, proč se rozhodnout právě pro velkoobchod s textilem.

Výhodné ceny

Protože velkoobchody prodávají oblečení po větších objemech, může být jednotková cena nižší. Na tom ušetříte nejenom v případě, kdy máte v plánu zakoupené oblečení dále prodávat. Jde totiž o skvělý zdroj kvalitního textilu pro reklamní či firemní účely. Dostupné jsou nejrůznější barvy, takže jistě vyberete tu, která bude nejlépe ladit k připravenému potisku či nášivce.

Velký výběr textilu

Klasické velkoobchody s oblečením nabízí nejrůznější druhy oděvů. Jde například o trička, polokošile, mikiny, bundy nebo třeba pracovní oblečení. K dispozici jsou také čepice nebo tašky a batohy, které mohou být výborným reklamním materiálem. Nabízený textil je ve výborné kvalitě a padnoucím střihu. Například trička jsou čistě ze 100% bavlny a dostupná v mnoha velikostech pro děti i dospělé, takže si určitě vyberete takové kousky, které zrovna potřebujete.

Výšivka či potisk na míru

Když narazíte na velkoobchody s oblečením – Xfer nezapomeňte si prohlédnout možnost potisku či výšivky podle přání. Díky tomuto ozvláštnění dostane kousek oblečení zcela nový vzhled a stane se výbornou firemní propagací. Zde je však komplikovanější nacenění, protože záleží na počtu kusů i připravenosti grafických podkladů. Určitě se však nebojte napsat poptávku, ať máte představu o tom, jak váš nápad vychází cenově. Tak na nic nečekejte a podívejte se na stránku velkoobchodu a dozvíte se, jak takový velkoobchod vypadá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − one =