4 tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku jinak

Chorvatsko už je takovou stálicí pro české dovolenkáře. Pokud se tam letos také chystáte, možná by nebylo špatné pojmout letošní dovolenou trochu jinak. Užijte si Chorvatsko, jako kdybyste byli v Řecku, Itálii nebo třeba na Mallorce! Máme tipy, jak na to.

Chorvatsko si Češi jako cílovou destinaci vybírají zejména kvůli ceně. Dojedou sem vlastním automobilem, ubytování v penzionu seženou za příznivou cenu. Užijí si týden válení na pláži, aniž by utratili desetitisíce. Nicméně v Chorvatsku se za pár peněz můžete mít i jako v ráji!

1. Využijte first minute slev a zaplaťte si luxusní hotel

Dovolená v Chorvatsku hned dostane jiný rozměr, když se vydáte do čtyřhvězdičkového hotelu s jídlem v ceně, bazénem a všemi těmi bonusy, o nichž se vám doposud možná jen zdálo. Právě nyní ještě stihnete sehnat Chorvatsko hotel, s first minute slevami, takže si možná i vy budete moci dovolit zaplatit nějaký špičkový apartmán.

Tip: Podívejte se na Hrvatska.net – hotel s first minute slevou je tam dokonce vyznačený.

2. Zahrajte si na trosečníky

V Chorvatsku lze zažít i opak luxusu. Když se vydáte na některý z ostrovů a pronajmete si zde malou chatku, budete si připadat jako Robinson. Týden bez televize, wi-fi, a někdy dokonce i elektřiny vám určitě neuškodí. Tohle je skvělá dovolená zejména pro zamilované páry, které si chtějí naplno užívat své přítomnosti.

3. Dejte sbohem válení na pláži

Chorvatsko je překrásná země, která toho nabízí daleko víc než jen moře. Udělejte si tedy výletní dovolenou. Poznejte oblast Plitvická jezera, kde se natáčel Vinnetou, prozkoumejte vykopávky města Soline na okraji Splitu, navštivte historický Dubrovník, vydejte se do jeskyně Vranjača u Splitu či k Červenému a modrému jezeru.

4. Poznejte stát na lodi

Neláká vás ani čtyřhvězdičkový hotel, ani chaloupka bez elektřiny? Tak zkuste výlet na lodi! Na palubě můžete procestovat celé Chorvatsko od severu až k jihu a poznat ty nejkrásnější pláže.

Pokud tedy trváte na svém vyzkoušeném Chorvatsku, prostě jej letos zkuste pojmout jinak. Není to jen levná destinace, kam míří Češi s řízkem v chlebu válet se na pláž.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − eighteen =