Auto Máca – prodej a servis osobních vozů

Přemýšlíte o koupi automobilu? Pro mnoho lidí hraje rozhodující slovo cena, takže by se nebránili ani nákupu ojetého vozu. Najdou se ovšem takoví, kteří se nebojí investovat, proto požadují osvědčené vozy kvalitní značky a autoservis. Na webových stránkách Auto Máca naleznou všichni zákazníky toužící po novém či ojetém vozidle svého favorita.

Auta skvělé kvality

auto-macaProdejem automobilů se dnes živí spousta firem, které se specializují na různé značky vozidel. Auto Máca se věnuje od roku 1992 prodeji aut značky Škoda, Seat a od roku 2009 se zaměřuje rovněž na značku Seat. Autoservis není pro osvědčeného prodejce novinkou. Zákazník se může spolehnout na opravy vozů VW, záruční a pozáruční servis, zásobování náhradních dílů a dalšího příslušenství. Od roku 2010 byl zahájen prodej ročních a zánovních aut Škoda Plus. Všem řidičům z Vysočiny doporučujeme navštívit autosalón s dlouholetou tradicí, který přistupuje k zákazníkům slušně, bez přetvářky a disponuje prokazatelnými zkušenostmi.

Hurá na zkušební jízdu!

Máte pocit, že potřebujete vědět více informací? Tady jsou! Pokud jste se rozhodli pro koupi vozu Škoda, Seat či Fiat od Auto Máca, počítejte s předváděcí jízdou. Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak vůz šlape. Pokud nemáte na platbu v hotovosti, zkušení pracovníci vám nabídnou nejlepší způsob financování, ať už leasing, úvěr anebo operativní leasing. Bojíte se, že se může zánovní i nový vůz pokazit? Žádné strachy, spolehněte se na autoservis a 24 hodinový servis mobil a odtahovou službu. Firma zajišťuje záruční a pozáruční opravy aut Škoda, Fiat a Seat. Ihned má po ruce náhradní díly a další doplňky. Prodává pneumatiky, věnuje se ručnímu mytí vozů a montážím LPG.

Garantované vozy za hubičku

Vstupte do světa ověřených vozů s garantovaným původem. Veškerá vozidla jsou podrobena pečlivé servisní prohlídce, jinak nejsou vložena do prodeje. Záruka na ojeté vozy činí minimálně 6 měsíců. V každém případě existuje i možnost změny záruční doby. U Auto Máca prostě nekoupíte zajíce v pytli!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − nineteen =