Betonové a anhydritové podlahy: Obraťte se na specialisty

Máte v plánu realizovat nějaké stavební projekty? Pokud je vaše odpověď kladná, bude jejich součástí také řešení podlahových ploch. V současnosti existují prakticky dvě alternativy. Jedná se o betonové a anhydritové podlahy. Ať už máte naplánované jakékoli, stoprocentně se při jejich realizaci vyplatí vsadit na služby profesionálů. Naším tipem je společnost Urbánek-betonové podlahy. Právě na nabídku této firmy působící úspěšně na tuzemském trhu již 12 let se zaměříme podrobněji v následujících řádcích.

Moderní anhydritové podlahy

Jestliže potřebujete vyřešit podlahovou plochu v prostorách, které nejsou výrazně zatěžovány, vsaďte na anhydritové podlahy. Jedná se o nejmodernější řešení, kdy podlahová vrstva vzniká ze směsi některých speciálních látek. Konkrétně jimi jsou síran vápenatý, písek, voda a ostatní komponenty. Samonivelační směs se lije na předem připravený povrch a následně se nechává vyschnout. Jde o velmi rychlý systém vzniku tvrdé podlahové plochy. Po povrchu lze již zhruba za 24 hodin chodit.

Bytelné betonové podlahy

Potřebujete-li mít novou podlahovou plochu v garážích anebo na jiných místech charakteristických maximální zátěží, jsou jasnou volbou betonové podlahy. Zmiňovaná firma vyrábí vlastní betonovou směs, případně si upravuje suchou směs dovezenou z betonárny. Samotný beton dokáže dostat až do výšky 40 metrů, takže lití podlah v patrech není žádný problém. Díky speciálnímu systému čerpání Brinkmann Estrichboy je čerpání směsi maximálně šetrné.

Izolace a přípravné práce

Máte strach, že byste podkladovou plochu pod novou betonovou podlahu nepřipravili přesně? Nemusíte. Urbánek-betonové podlahy se o veškeré práce postarají. Základem přitom bude profesionální izolace podlahy. Firma realizuje podlahy po celé České republice, a to jak v rodinných domech, tak i bytovkách, komerčních objektech, administrativních budovách či nemocnicích. Funguje také jako subdodavatel jiných společností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 + twelve =