Bez jakého mobilního příslušenství se dnes neobjedete?

V současné době je k zakoupení celá řada mobilního příslušenství. Zatímco bez některých doplňků se obejdete, bez některých si nedokážete představit každodenní fungování. Jestliže tedy patříte mezi nadšence do moderních technologií, zřejmě si postupně rozšiřujete arzenál pro svůj smartphone. Zapomenout byste neměli magnetický držák na mobil do auta, bezdrátovou nabíječku anebo selfie tyč.

Jestliže často cestujete automobilem, magnetický držák na mobil do auta byste si měli skutečně pořídit, zejména pokud používáte smartphone i jako navigaci. Sice jsou k dostání různé alternativy, nicméně magnetické provedení je elegantní, praktické a univerzální. Bez problémů na takový držák dáte telefon od jakéhokoliv výrobce, tedy jak od Applu, tak i od Samsungu. Dále se na magnetický držák dají připevnit menší tablety, GPS navigace a další multimediální zařízení.

Bezdrátová nabíječka pro smartphone s technologií Qi

Do popředí se prodírají zařízení s podporou bezdrátového nabíjení technologií Qi. Právě pro takové telefony je připravena bezdrátová nabíječka, což znamená, že už nepotřebujete zapojovat do mobilního telefonu kabel. Stačí ho položit na bezdrátovou podložku a nabíjení se automaticky spustí. Bezdrátové nabíjení danou technologií podporují například iPhony představené v loňském roce (iPhone 8, 8 Plus a X) i vlajkové lodě od Samsungu. Jestliže si myslíte, že vás taková nabíječka zruinuje, potom jste na omylu. Dá se sehnat už za několik stovek.

Se selfie tyčí na dovolenou

Pokud se rádi fotíte a vyrážíte na dovolenou, nesmí v kufru chybět selfie tyč, se kterou se dají udělat opravdu dechberoucí fotky. Bez problémů pořídíte selfie fotky v nejrůznějších situacích, navíc se nemusíte spoléhat na to, zda vás někdo vyfotí. Selfie tyče mívají kompaktní rozměry, a tak je bez problémů strčíte i do kapsy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 − 5 =