BMW X6 druhé generace přijíždí

Během 6 ti letého působení modelu BMW X6 první generace se prodalo kolem 250 tisíc kusů. Toto SUV s podobou kupé si získalo mnoho příznivců, ale stejně tak lidí na opačné straně. Ale prodejní úspěchy přesvědčily výrobce a ten brzy přijde s druhou generací, která je ještě vzhledově agresivnější. A co se kromě vzhledu BMW X6 změní? Především bude vůz o trochu větší, avšak současně podle výbavy klesne hmotnost o 10 až 40 kilogramů. Vítanou novinkou bude také sportovnější pohon zadních kol a zachování šesti a osmi válcových motorů. Ten nejvýkonnější bude mít výkon 330 KW, což je výkon běžný u sportovních automobilů. Více si o BMW X6 druhé generace můžete přečíst na stránkách Českobudějovického dealera MACH MOTORS, který se prodejem luxusních vozů nejen značky BMW zabývá

bmw_i8Dejte prostor budoucnosti

Když vás nelákají velká auta jako BMW X6 nevadí, zkuste něco úplně jiného. Hybridní sportovní vůz BMW i8, který vyniká mezi ostatními vozy svým futuristickým vzhledem i funkcemi. Pod kapotou najdete dva motory. Benzínový 1,5 litrový motor, který však dokáže vytáhnout až 231 koní a který pohání zadní nápravu. K pohonu přední nápravy slouží elektromotor. BMW i8 kombinuje skvělý zážitek z jízdy s malou spotřebou, která se počítá podle výrobce kolem 2,5 litru na 100 km. Samozřejmě jen pokud nohu držíte na uzdě. Ale nemusíte mít strach na to člápmout, jak se lidově říká. Tenhle hybridní krasavec umí zrychlení z nuly na sto za 4,4 sekundy  Více si o tomto vozu můžete přečíst opět na stránkách prodejce vozů BMW MACH MOTORS.

Za 2 roky BMW i9?

Zda bude u příležitosti 100 letého výročí za dva roky představen hybrid i9 není zcela jasné, ovšem i model BMW i8 byl nejprve představen jako koncept, který se stal realitou. Jisté je, že si značka BMW patentovala názvy i1 až i9, takže se necháme překvapit, zda hybridní koncept BMW i9 spatří světlo světa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 3 =