Cateringové služby profesionálů

Chystáte jako firma firemní raut pro své zaměstnance či obchodní partnery nebo jako soukromá osoba oslavu svých narozenin nebo svatbu svým dětem? Můžeme vám doporučit specialistu na rauty, catering i párty z Jižních Čech firmu Lucullus. Ta “dělá” catering v Českých Budějovicích a již pracovala pro známé osobnosti o velké nadnárodní společnosti.

Bankety i coffee breaky

Mezi cateringové služby firmy patří pořádání různých slavnostních forem občerstvení. Můžete využít jak klasické rauty, tak třeba bankety, recepce, uspořádání galavečeru, koktejly a nechybí ani Garden Party, či možnost grilovat sele. Společnost Lacullus se však nespecializuje jen na firmy, a tak pro soukromé oslavy můžete také využít jejich služeb v případě, že foodbyste chtěli třeba dětskou párty, garden party nebo se chystáte na slavnostní svatební den.

K těmto akcím je firma Locullus schopna zajistit doplňkové služby jakou je například pronájem prostor pro vaši akci, výzdobu, květinovou dekoraci, ozvučení nebo hudební či produkci. Nechybí také možnost zajistit autobus s řidičem, abyste mohli své hosty na akci dopravit.

Pronájem inventáře

Někdy se může stát, že si chcete na akci zajistit jídlo svépomoci a chcete si uspořádat oslavu na zahradě a jediné co vám chybí je výbava, kterou byste museli na oslavu kupovat. Nezoufejte, firma Lucullus vám pronajme inventář jako jsou různé druhy talířů, příborů, skla, ale také třeba čokoládovou fontánu, kávovary či profesionální myčky nádobí, které vám usnadní práci. Využít můžete ale také třeba pronájmu kuchařského vybavení, fritézy hot dogy a celé řady dalšího příslušenství, které vám umožní uspořádat skvělou oslavu.

Párty stany pro soukromé i firemní večírky

Půjčovna párty stanů vám umožní pronajmout si větší či menší pevné párty stany, kde můžete v akci pokračovat i za nepříznivého počasí. Využít můžete nabídky menších stanů, rozměrů např. 6x 3 metry, ale také velkokapacitních stanů, které jsou na délku až 10 metrů dlouhé. Využít však můžete také přístřešků nebo dřevěného stánku.

Jak jste si mohli přečíst výše, služby, které zajišťuje firma Locullus jsou skutečně kompletní a to znamená, že vy se nemusíte o nic starat. Stačí se domluvit, jak by měla akce vypadat, co by tam nemělo chybět a vše ostatní už ponechte na firmě která se může chlubit například tím, že již pracovala pro pana Václava Klause, Dominika Haška a řadu národních i nadnárodních společností, takže lze říci, že Locullus jsou profesionálové v oblasti cateringových služeb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + 1 =