Chcete výkonný počítač Dell Optiplex 7010 za poloviční cenu?

Počítač Dell Optiplex 7010 je k mání ve čtyřech velikostech: Minitower, Desktop, Small Form Factor a Ultra Small Form Factor pro užití na zem, stůl, naležato i nastojato. Výpočetní stanice je u všech typů stejná, jen sloty jsou rozdílné – 2,5“ a 3,5“. PS2 a audio konektrory, LAN, COM, VGA, DipslayPort i USB porty má každý typ Dell Optiplex. Zalíbil se vám tento model repasovaného počítače? Pak vězte, že je k mání za poloviční cenu než běžný pc.

Ušetřete na nákupu výkonného počítače

Repasované počítače se zárukou naleznou uplatnění ve výrobě, skladech, obchodech, autodílnách, call centrech, školách, státních institucích i u živnostníků, seniorů a studentů díky své ceně, dostupnosti, dlouhé životnosti a spolehlivosti. Mnohé profese i instituce potřebují výměnu zastaralých počítačů jako sůl a zejména v případě, kdy je třeba obměnit více přístrojů, se vyplatí investovat do repasovaných počítačů. Jaká je záruka spolehlivosti a výkonnosti?

Repasované počítače se zárukou

Záruční doba se pohybuje od 12 do 24 měsíců v závislosti na typu počítače. Všechna repasovaná technika má výkonné konfigurace – nejčastěji s procesory generací Core i – a licenci Windows, již je možno bezplatně upgradovat na Windows 10. Počítače určené k repasi se vykupují jenom z podnikové sféry jako zachovalé a vytříděné zboží.

Technické údaje o počítači Dell Optiplex 7010

Konkrétně zmíněný Dell 7010 je vybaven čtyřjádrovým procesorem Intel Core i5, jenž dosahuje frekvence až 3,2 GHz, a operační pamětí DDR 3. Dell Optiplex 7010 se nabízí s vestavěnou grafickou kartou Intel HD Graphics 2500 a volitelnými variantami AMD Radeon HD 7470 nebo AMD Radeon HD 7570. Pro úložnou kapacitu je použito SATA3, která je určena pro pevné disky o maximálním počtu otáček 7200 za minutu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − four =