Chorvatsko: Dovolená u moře, na kterou nezapomenete

Když se řekne letní dovolená, většina osob si vybaví právě Chorvatsko. Jedná se o velice oblíbenou destinaci, a to nejen mezi Čechy, ale i obyvateli okolních států. Není se čemu divit, protože tamní krajina má opravdu co nabídnout.

Pohodová dovolená v nedaleké destinaci

Jednou z největších výhod, kterou Chorvatsko dovolená nabízí, je bezpochyby poměrně krátká vzdálenost země od naší republiky. Jedná se o ideální místo, kam můžete vyrazit s celou rodinou, když si chcete užít koupání v moři a preferujete dopravu vlastním automobilem. Na své si zde samozřejmě přijdou také bezdětné páry, co touží po dobrodružství, případně manželé v letech se zájmem pouze o relaxaci na pláži. Chorvatsko kromě koupání nabízí i řadu výletů za památkami, které jistě stojí za to vidět.
Jestliže už plánujete dovolenou na letošní prázdniny a právě Chorvatsko má být vaší cílovou destinací, určitě se mrkněte na webové stránky společnosti Hrvaska.net, jež se na Chorvatsko přímo specializuje. Stačí pouze kliknout na odkaz https://www.hrvaska.net/cz/ a během několika málo okamžiků budete mít jako na dlani rozsáhlou nabídku zájezdů, a to nejen na letní sezónu.

Ubytování v oblíbených lokalitách

Společnost Hrvaska.net nabízí svým klientům ubytování v nejoblíbenějších lokalitách, jež ročně navštíví nespočet turistů. Jedná se o místa jako Istrie, Kvarner, Severní, Jižní či Střední Dalmácie a mnoho dalších. Současně máte na výběr z pestré nabídky možností ubytování. Na své si zde přijdou jak milovníci luxusních hotelů, tak i ti, kteří raději vilu, apartmán nebo mobilní domek. Záleží pouze na vás a na vaší představě ideální dovolené v zahraničí.
Zákazníci mají možnost si zamluvit dovolenou na několik měsíců dopředu, anebo pokud chtějí vyrazit k moři co nejdříve, vybrat si jeden z mnoha LAST MINUTE zájezdů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − 1 =