Chytré pomůcky umí vyřešit i problematické nazouvání ponožek

Pokud se ptáte, jaký kdo může mít problém s nazouváním ponožek, tak jste nejspíš člověk „zdravý jako řípa“. Avšak omezení, které nám zabraňuje se ohnout, a tedy si i být schopen nazout ponožky, je docela časté.

S ponožkami a jejich nazouváním doslova zápasí starší lidé, ale i lidé po úrazech či operacích – obvykle pohybového aparátu. Nazouvání ponožek je pro ně doslova nadlidským úkolem a stávají se závislými na pomoci svého okolí. Přitom problém umí vyřešit chytrá pomůcka – nazouvák na ponožky.

Nazouvák nejen do ložnice, ale i do tašky

Výhodou tohoto přístroje s oficiálním názvem The sockee je, že je lehounký a kompaktní. Perfektně bude sloužit doma v místech, kde se oblékáte, ale přibalit si jej lze i sebou na vyšetření ke svému lékaři, ortopedovi, na rehabilitaci nebo do lázní. Je totiž přenosný. Není příjemné žádat zdravotní sestru o pomoc s ponožkami. Kolikrát se pak raději vydáme na cestu domů bez nich. V zimě je to však problém.

Univerzální pomocník nejen na ponožky

Výhodou manuálního nazouváku je, že umí pomoci ponožky nejen nazout, ale i vyzout. Stejně tak, jako umí pomoci do bot. K tomu lze využít dlouhou ergonomickou rukojeť, na kterou se nasadí lžíce na boty a hned máme k dispozici dlouhý obouvák.

Malé zařízení je univerzální i pokud jde o velikost nohy. Hravě zvládá menší dámské, i větší pánské ponožky. Stejně tak jako boty různých velikostí.

The Sockee – ideální dárek k Vánocům pro babičku či dědečka

A samozřejmě nejen pro ně. I když právě naši dědečkové a babičky mají s obouváním největší potíže. Pohybové omezení však dokáže potrápit kohokoliv v rodině. A nazouvák je ideálním dárkem, který obdarovanému vrátí svobodu. Konečně se z domova vypraví bez cizí pomocí. A ani doma nebude mrznut bez ponožek.

Kupte si jej se slevou

E-shop Chytrepomucky.cz nabízí nazouvák bot za 1290 Kč. Aktuálně však lze využít akční slevu 50 %. Tu získá prvních 100 zákazníků (je na ni nárok pouze do vyprodání zásob). Slevu lze uplatnit na e-mailu obchod@chytrepomucky.cz a to zasláním kódu „sleva2018“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − fourteen =