Co, jak a proč: Odštěpný závod

Díky dlouhé cestě, kterou Česká republika urazila od ukončení bývalého režimu, již není neobvyklé, že stále více a více lidí začíná podnikat. Nemyslím teď pouze zakládání živností, ale mám na mysli i zakládání firem. Jednou, a velice pohodlnou variantou, je založení si odštěpného závodu již existující zahraniční společnosti.

Při využití této cesty k vlastnímu podnikání můžete čerpat výhody, které pramení z již známé značky a názvu samotné společnosti. Začínáte tedy od začátku, jako při každém jiném podnikání, ale nezačínáte od úplné nuly.

Změna v názvosloví

jednaniTento model založení firmy není novodobou záležitostí, ale je na našem trhu využívám již pěknou řádku let, avšak legislativa České republiky jej vzpomínala pod označením organizační složka. Jednoduše řečeno se jedná o založení samostatné „pobočky“ již existující zahraniční společnosti. S tímto založením se nemusíte trápit samotní. V současnosti se na českém trhu objevuje dostatek specializovaných firem, které jsou schopni zaregistrovat pro vás novou společnost přesně na klíč, podle vašich potřeb a preferencí – již ne jako organizační složku, název bude nový, a to odštěpný závod zahraniční právnické osoby.

Důvěra v profesionály

Jak již bylo zmíněno, na našem trhu se objevuje velká skupina společnosti, které vám ochotně pomohou se založením společnosti či s koupí již existující firmy. S ohledem na počet firem je důležité dát pozor při jejím výběru. Mezi opravdu zkušené partnery patří společnost Companies, která v daném oboru úspěšně podniká již deset let.

Mezi její specializace patří nejen zakládání odštěpných závodů, ale jsou schopni vám zajistit realizaci vzniku firmy přímo na klíč či vám pomoci s prodejem již existující společnosti, o kterou už nemáte zájem. Zajímavou možností je využití tzv. virtuálních kanceláří na velice lukrativních místech po celé České republice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 2 =