Co je to CINCINK? Realitní portál pro férový prodej a koupi nemovitosti

Experti se nemohou shodnout, jak se bude dále vyvíjet trh s nemovitostmi. V minulých letech ceny poměrně výrazně vyrostly a korekce se stále nekoná. Objevují se názory, že se ceny pouze zastaví, nebo že dokonce pořád pomalu porostou vzhledem k malé nabídce v porovnání s poptávkou. Ať už bude budoucnost jakákoliv, vždy se hodí znát kvalitní realitní portál, kde nakoupíte i prodáte. A právě proto vznikla stránka CINCINK. Co všechno umí a proč je cenným zdrojem informací při pohybu na realitním trhu? To se dozvíte v tomto článku.

Seznamte se s novým realitním portálem

Při hledání nemovitosti se můžete potýkat s nedostatkem nových nabídek. A když jste v kůži prodejce, oceníte každou příležitost pro vložení svého inzerátu zdarma. Příjemným bonusem jsou doplňkové služby, které vám pomohou s právními a technickými záležitostmi. Ale kde to všechno najdete? Přeci na novém portálu CINCINK. Cílem bylo vytvořit férový realitní portál s lidským přístupem.

Připraven je víceméně kompletní servis pro prodejce i kupující. Výraznou předností je vkládání inzerce zdarma, což ocení jednotlivci i realitní makléři hledající další prostor pro zveřejnění nabídky. Kupující zase osloví online hypoteční kalkulačka, kde přehledně zjistí přibližnou výši měsíční splátky i to, jaká je aktuálně úroková sazba. A protože je Komerční banka partnerem portálu CINCINK máte jistotu, že jsou uváděné úroky aktuální.

Prodej nemovitosti krok za krokem

Potřebujete prodat nemovitost? Připravte se na několik dílčích kroků, bez kterých se neobejdete. V první řadě je potřeba promyslet cenu. Na portálu CINCINK si můžete objednat odhad ceny nemovitosti. Prodej bytu také závisí na kvalitě inzerátu. Své udělají krásné a profesionální fotografie. Další zájemce zase přiláká dobře sepsaný text. Od podobných nabídek se odlišíte díky virtuální vizualizaci, která zmodernizuje interiér a nastíní možnosti úprav. Velkou výhodou je fakt, že všechny tyto služby zařídíte přes portál CINCINK.

S portálem zvládnete i koupi bytu či domu

S trochou pomoci od profesionálů, které si můžete objednat na portálu, bude koupě bytu snadnou záležitostí. Pokud máte jakékoliv pochyby, nechte si udělat technickou inspekci stavu nemovitosti. Odborník totiž dokáže lépe odhadnout, kolik budou stát případné opravy, a vy už si rozmyslíte, jestli do toho půjdete. Dále se jistě budou hodit právní služby pro ochranu obou stran. Správně sepsaná smlouva je totiž naprostým základem a poplatek za advokátní dohled se v budoucnu jistě vyplatí. Vzhledem k tomu, že jde o velký finanční obnos, nezapomeňte na bankovní úschovu pro bezproblémový převod peněz ve správný okamžik, takže nehrozí žádný podvod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × three =