Co všechno nabídne moderní kancelář

Co si představujete pod pojmem moderní kancelář? Nové vybavení, hezký vzhled budovy zvenku, klimatizované prostředí, parkovací místa na dosah ruky? Tak to jste úplně vedle. Dnešní moderní kanceláře vám toho nabídnou daleko více.

Praha a další velká města jsou plná kancelářských budov, v nichž sídlí obrovské firmy i méně známé podniky. Liší se nejen prestiží lokality – pronájem kanceláře Praha 1 je rozhodně luxusnější variantou než místo na okraji hlavního města, ale také dostupným vybavením. A že toho není zrovna málo.

Čím vás potěší moderní kancelář?

Především dostupností různých služeb. Dobré kancelářské centrum počítá se vším, co mohou zaměstnanci potřebovat. V blízkosti si umyjete auto, zajdete na nehty, posedíte v restauraci, vyzvednete balíček z e-shopu, zajdete na kosmetiku či do kadeřnictví.

Současná moderní centra jsou samozřejmě energeticky úsporná, vybavená klimatizací a nabízí prosvětlené kanceláře různé velikosti. Důležité jsou také dobrá dopravní dostupnost a známá adresa.

Kde takové služby najdete?

Dokonalým příkladem výše uvedeného jsou kanceláře Praha City Center. Nachází se ve středu Prahy, nedaleko Florence a náměstí Republiky a přitom mimo hlavní turistický ruch. V blízkosti je 14 kaváren a 22 restaurací, metro, tramvaj i bus. Kdo přijede autem, může zaparkovat na jednom z 291 parkovacích míst. Je tu dokonce možnost půjčení a dobíjení elektromobilů.

V šestipatrovém Praha City Center jsou stále volné kanceláře v různých patrech. Největší neobsazený prostor má rozlohu 1015 m2, nejmenší 155 m2. Interiérové vybavení je moderní, samozřejmostí jsou zařízené možnosti telekomunikace (optický kabel), LED osvětlení, kuchyňka, zdvojené podlahy, moderní podhledy a další výbava. Kanceláře je možné variabilně uspořádat podle vlastních požadavků. Někdo si potrpí na uzavřené místnosti, jiný upřednostňuje open space. V Praha City Center se setkáte se vším.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 7 =