Dokonalé krabice a obaly z lepenky

Ryze česká společnost South Bohemia Star se již řadu let zabývá výrobou lepenkových krabic a obalů. V současné době patří mezi přední výrobce těchto obalových materiálů, jelikož klade důraz na optimalizaci výrobních procesů a zároveň investuje do nejnovějších moderních technologií. Přednostmi firmy South Bohemia Star jsou svědomitost, efektivnost a orientace na výsledek. Profesionálové této firmy jsou připraveni splnit jakýkoliv individuální požadavek zákazníka.

Lepenka jako ideální obalový materiál

K výrobě obalů se používá vlnitá lepenka, což je velice tvárný materiál, který je možné snadno ohýbat a řezat. Lepenka má pro svou minimální hmotnost všestranné využití, proto není žádný problém ani výroba atypických rozměrů krabic a obalů. V neposlední řadě stojí za zmínku i ekologická šetrnost lepenkových obalů k životnímu prostředí.

Krabice všech tvarů a rozměrů

Jak již bylo zmíněno, kartonážní společnost dokáže vzhledem ke svým rozsáhlým zkušenostem poskytnout klientům komplexní služby. Zkonzultuje s klienty jejich představy a navrhne optimální řešení. Řada zákazníků totiž potřebuje na své produkty obaly specifických rozměrů a z toho důvodu je jednou ze služeb výroba krabic na míru. Příjemným překvapením jsou i možnosti týkající se designu krabic, díky nimž získají klienti originální balení jejich výrobku.

Široká nabídka služeb

Kromě nejrůznějších ochranných obalů, přepravních boxů, fixačních materiálů a cívek tvoří podstatnou část výroby South Bohemia Star kartonové krabice. A to především klasické klopové krabice, které patří s ohledem na své variabilní rozměry a úroveň kvality dle vrstev k nejpoužívanějším lepenkovým obalům. V rozsáhlém portfoliu naleznete mini krabičky i krabice na stěhování, tubusy, krabice na víno, obaly na knihy i kartony speciálních rozměrů. Nechybí však ani bílé krabice z tvrzeného materiálu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − one =