Domečky a další herní prvky vhodné na zahradu

Dům s velkou zahradou je malým rájem pro každé dítě. Vybavíte-li svou zahradu vhodnými herními prvky, bude vaše dítě venku rádo a vy budete mít chvilku času pro sebe. Každého rodiče láká představa dítěte hrajícího si bezpečně na zahradě, zatímco rodič odpočívá na lehátku. Existuje několik ověřených tipů, které budou mít u dětí úspěch vždy. Co tedy pořídit na malé zahradní hřiště?

Houpačky a klouzačky nikdy nezklamou

Houpačky i skluzavky jsou vhodné již pro batolata. Jejich pořizovací cena je přijatelná a nespornou výhodou je, že vám dobře poslouží několik let. Dřevěná houpačka s ohrádkou je ideální pro nejmenší děti. Nemusíte se obávat toho, že vám z ní dítě v nestřeženém okamžiku vypadne. Pro větší děti stačí houpačka ve tvaru sedátka. Houpačku můžete zavěsit na strom nebo kovovou konstrukci. Plastové klouzačky bývají kratší než ty klasické a hodí se jen pro menší děti. Na zahradě můžete dětem také postavit celou prolézačkovou sestavu, která kromě houpačky a skluzavky může obsahovat také pískoviště či houpací lano. Pořizovací cena bude přirozeně vyšší, ale na druhou stranu dětem poslouží dlouhou řadu let.

Stavte bábovičky i hrady

Na velkou zahradu patří pořádné pískoviště. Klukům se nikdy neomrzí budování tunelů a bagrování a nakládání písku. Holčičky se pro změnu zabaví pečením rozličných koláčů a bábovek. Peníze investujte do krytého pískoviště, nebudete muset řešit případné nečistoty v písku.

Zahradní domky děti milují

Dětské domečky se vyrábějí buď z plastu, nebo ze dřeva. Cenově výhodnější je samozřejmě plastový domek, ale dáváte-li přednost kvalitním přírodním materiálům, nebojte se koupě dřevěného domku. Cena těchto domků je závislá na použitém materiálu, velikosti a také kvalitě zpracování. Domky Herold se pyšní tou nejlepší kvalitou. Je téměř jisté, že v nich své dětství nestráví jen vaše děti, ale také vaše budoucí vnoučata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − four =