Dřevěná podlaha vnese do vašeho domova krásu a pohodlí

Při zařizování domova je potřeba začít pěkně od podlahy. Ačkoliv ji mnoho lidí podceňuje, i ta hraje svou roli a udává interiéru styl. Chceme, aby byla odolná, nemusela se příliš často uklízet, nestudila a plnila také dobrý estetický dojem. Už jste přemýšleli, jakou zvolíte k vám domů? Za zvážení rozhodně stojí dřevo.

Dříve bylo dřevo prakticky jedinou variantou. Postupem času se objevily i další materiály, které jsou levnější a v některých ohledech lepší. Dřevěné podlahy si však stále zachovávají svoje příznivce. Jsou překrásné, pohodlné, odolné a vůbec mají i spoustu dalších výhod.

Přineste si domů kousek přírody

Dřevěná podlaha je vždycky svým způsobem originál. Vnáší do místnosti trochu přírody a hodí se prakticky ke každému stylu domácnosti. Nezáleží na tom, zda máte celý byt zařízený přírodně, minimalisticky či jakkoliv jinak. Dřevo je velmi univerzální. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice i kuchyně. Jen byste ho neměli dávat do koupelen a předsíní, nemá totiž rádo vlhkost, jejím vlivem bobtná a vytváří různá vyboulení.

Vydrží vám na celý život

Mezi další výhody patří možnost několikrát ho renovovat. Má výborné tepelné i zvukové izolační vlastnosti, je antialergické a snadno se udržuje. Je jen na vás, zda si raději vezmete do ruky mop, nebo vysavač.

Možnosti designu dřeva jsou obrovské. Podívejte se na stránky firmy Jupeko nabízející dřevěné podlahy České Budějovice na ukázky. Uděláte si lepší představu, jak vypadají palubky, parkety, dýhované podlahy se zámkovým spojem a další provedení.

Dají se nahradit levnějším laminátem

Investovat do dřeva se určitě vyplatí. Pro všechny, kteří nechtějí za podlahu utrácet tolik, přesto touží po kráse dřeva, jsou tady ještě laminátové podlahy České Budějovice. Od těch dřevěných jsou téměř k nerozeznání, cena je však podstatně nižší. Ani vlastnosti nejsou vůbec špatné, a používají se dokonce na podlahové vytápění.

Nejste si jistí, která možnost bude lepší pro vás? Domluvte se přímo s firmou Jupeko. Podlahy České Budějovice jsou její specialitou už od roku 1991 a pro nerozhodné zákazníky má připravenou i vzorkovnu podlahových krytin. Přijďte se podívat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × four =