Facility management – nutnost pro úspěšné firmy

Facility management pod sebou zajišťuje veškerou podpůrnou činnost společnosti. V případě výrobních továren je celkem jasné, že hlavní náplní je výroba samotná. Vedení společnosti se primárně soustředí na tvorbu zisku a využívá služeb facility managementu, který zajistí například plynulou technickou správu budov, udržování zeleně, parkoviště, aj. Facility management se zaměřuje na všechny podpůrné činnosti, které v závěru zefektivní pracovní procesy a povedou k zvýšení ekonomických toků.

Otázkou zůstává jak vybrat firmu zajišťující kvalitní facility management, který bude odpovídat požadavkům vaší společnosti. Velmi dobře se na našem trhu osvědčila společnost AVE CZ odpadové hospodářství, a.s., která od roku 2013 podniká i v oblasti správy nemovitostí.

uklidPro firmy přínosným odvětvím je již zmíněná technická správa budov. Firma AVE je v současnosti jedinou firmou zajišťující kompletní servis. Projektový tým s vámi vytvoří podrobný rozpis potřebných služeb. Velkou výhodou pro vás je první měsíc zdarma. V tomto období si služby v klidu vyzkoušíte, případně upravíte jejich nastavení, a následně je pro vás po celý rok k dispozici dispečink, který vám pomůže s neočekávaným problémem v akutních případech.

Jistě znáte pravidelné upomínky na kontrolu případných technických závad, ověření stavu havarijních zařízení atd., které jsou ze zákona povinné, ale nic do vaší firmy nepřinesou. Po zvolení společnosti AVE CZ do funkce vašeho facility managera můžete tyto upomínky s klidným svědomím smazat. O veškerou údržbu nemovitosti se postará právě společnost AVE CZ.

V dnešní době, kdy čas jsou peníze a pro funkčnost firmy je potřeba velké množství tvrdé dřiny, je dobré využít možnosti, které vám čas i peníze ušetří a nechají vám dostatečný prostor pro získání nových zakázek, zaměstnanců, prostor – zkrátka čehokoliv, co vaše firma potřebuje pro zvýšení přítoku financí. Neváhejte a zlepšete své místo na trhu se společností AVE CZ!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 5 =