Fernet – zábavný hovor z call centra

Před mnoha lety jsem pracoval jako supervizor v jednom call centru, kde jsem měl na starost kontrolu hovorů. Jednou se mi dostal pod ruku (tedy možná spíše do sluchátek) hovor, který byl dosti podobný níže uvedenému.

 

Chcete volat levněji?

Přibližme si tedy situaci.  Operátor  volá do firmy a nabízí levnější volání v té době ještě Českého telecomu. Dovolal se do jedné firmy, kde pán byl pod vlivem doufejme že jen alkoholu a pod Chlastáme Fernety, Plzeň a hulíme zelí :-)tímto vlivem vznikali v hovoru velice komické ne však pro operátora situace. Operátor byl mladý a nezkušený, seděl na lince přibližně týden a v jistých fázích hovoru se nezareagoval úplně profesionálně, ale hovor vás bude jistě bavit.

 

Chlastáme Fernety, Plzeň a hulíme zelí

To byla jedna z prvních reakcí pána, který se na začátku hovoru vtipně představí jako podplukovník Motyčka. Dále se muž na telefonu věnuje spíše tomu, co hrají v rádiu, než tomu, co říká operátor. Zbytek hovoru si můžete pustit online.

 

Předem upozorňujeme, že v hovoru ze strany zákazníka padají vulgarismy a pán používá po celou dobu velmi ostrou mluvu a proto by mohl hovor někoho urazit. Doporučujeme pouze silnějším náturám, které mají smysl pro  humor a nezaleknou se několika ostrých výrazů. 

 

 

Poslechněte si hovor s operátorem: fernet

2 thoughts on “Fernet – zábavný hovor z call centra”

  1. ajk si to poslechnu? Dyk to nehraje-.. jen mi to nabízí soubor ke stažení… nemůžu nic stahovat.. jen prohlížet..

  2. Děkujeme za reakci. abyste si mohl hovor přehrát nainstalovali jsme na naše stránky jednoduchý přehrávač, stačí jen stisknout Play 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − five =