Filmové hity roku 2013 část 2

A jsme zpět. S druhou částí filmů pro tento rok. Druhá část bude opět nabita novinkami, které se stanou kasovními trháky a které byste si letos rozhodně neměli nechat ujít.

 

Rychle a Zběsile 6

Po úspěšné pětce se opět ujímá režie Justin Lin, který je autorem již 4 dílů této snad lze již nazvat ságy. Rychle a zběsile již není jen o závodění ale o gangu a auta se používají pro loupežné účely. Vin Disel, který se opět objeví v roli Domonica bude mít konkurenci v novém gangu jež povede Letty (Michelle Rodriguez). Snad jako v každém dílu se diváci především asi muži mohou těšit na hezká děvčata a rychlá auta.

 

 

Star Trek: Do temnoty

Nedávno jsem psal o režisérovi JJ Abramsi ve spojitosti se seriálem televize FOX Fringe. Nyní se objevuje na postu režiséra opět ve starém známem Star Treku, tentokrát dílu zvaném “Do temnoty”. Stará známá loď Enterprise je povolána včetně posádky zpět domů. Tam však nalézá zkázu. Kirkova (Chris Pine) posádka se bude muset se smrtelně nebezpečným Khanem.

 

Muž z oceli

Film USA, Kanady a Velké Británie bude zástupcem komiksových filmů pro tento rok. Režisér Zack Snyder má při natáčení tohoto snímku tým lidí, kteří mají s komiksovým žánrem zkušenosti. Především Producent Christopher Nolan má za sebou Batmanovskou sérii a tak může být užitečný. Stejně tak scénárista David S. Goyer, který se podílel také na Batmanovské sérii.

Film Muž z oceli vypráví příběh Supermana v civilu Clarka Kenta Henry Cavill, který se musí rozhodnout zda bude chtít nést tíhu coby Supermana nebo vést poklidný život. Ve filmu se objeví také Kevin Costner jako otec mladého Clarka.

 

 

Pacific Rim – Útok na Zemi

Už je to 5 let, co Guillermo del Toro točil Hellboye. Nyní se vrací na plátna s filmem, který má rozpočet 200 miliónů dolarů. Příběh bude o boji robotů (ne nejsou to Transformers). Jedni nepocházejí z našeho světa, ale chtějí ho dobít a zničit. Ti hodní z našeho světa jsou a budou se jim tomu snažit zabránit. I takto by šel velmi stručně popsat příběh. Avšak souboj to bude podle vydaných peněz jistě kvalitní a tak se asi máme na co těšit.

 

Pozor! Čeká nás ještě 3 díl filmů pro tento rok, kterého se dočkáte již zítra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 5 =