G.I. Joe Odveta a další filmové premiéry

Dnešní filmové novinky nabídnou zajímavý obsah a především různorodý. Akční film G.I  Joe 2, komediální snímky, dokumenty, horor nebo drama. No je to pro dnešek 8 filmů takže je z čeho vybírat. Na co tedy půjdeme do kina?

 

G.I. Joe OdvetaG.I. Joe 2 Odveta

Tak na tento film jsem se těšil. Jednička se mi líbila a tak se nemůžu dočkat až konečně uvidím dvojku. Budeme opět svědky boje mocné korporace Cobra a týmu G.I. Joe. Cobra se infiltruje do Bílého domu odtud zazní signál ke zničení G.I. Joe. Důvod? Vlastizrada. Přeživší členové budou muset povolat veterána ze zálohy Josepha Coltona (Bruce Willis), který se už z nepříjemných situací dokázal dostat. Budeme mu držet palce, ať se mu povede nastolí rovnováhu.

Dokumentární film 5 pravidel5 Pravidel

Dokument Vavřince Menšlho o tom, jak rychle se lidé dokážou podvolit totalitnímu systému a jak se s ním dokážou vypořádat. Dokument ukazuje 50 dobrovolníků, kteří se přihlásili do hry a ukazuje, jak se danou situací poperou.

Pár nenormálních aktivitPár nenormálních aktivit

Po akčním filmu a dokumentu se můžete odreagovat u komedie. A to ne ledajaké. Už podle názvu je jasné, že se jedná o parodii na Paranormal Activity, která je svým 4 dílem již poměrně nudná. Ale vraťme se k této komedii. Malcolm je muž, který to s ženami nemyslel moc vážně. Nyní ale změnit názor a rád by si nastěhoval do svého bytu svou slečnu Keishu. Jenže co to, ta je posedlá duchem. Aby celé věci přišel Malcolm na kloub bude ducha nahrávat.

Film Bez dotekuBez doteku

Už jsem se zasmáli u komedie a nyní přichází na řadu vážné české drama režiséra Matěje Chlupáčka. Ten se snaží ukázat život dívky Jolany, která se stala terčem sexuálního chtíče svého nevlastního otce. Doma to příliš nezvládá a vůči okolnímu světu se uzavírá. V hlavních rolích hrají Tereza Vítů, Adrian Jastraban, Marian Roden, Petra Lustigová.

Film paradeParade

Komediální drama tvůrců se Srbska, Maďarska, Slovinska a Německa. Příběh je o jednom homosexuálním páru, který to nemá v Bělorusku moc lehké. Tamní obyvatelé tuto menšinu prostě neuznávají a jakékoliv aktivity s ní spojené hodlají potlačit klidně brutálním způsobem. Snem místních gayů je uspořádat pochod gayů jenže to by nemuselo dopadnout moc dobře.

Místnost sebevrahůMístnost sebevrahů

Polský animovaný thriller o Dominikovi, který je v podstatě šťastný. Má bohaté rodiče, sexy přítelkyni a celkově šťastný život až do jednoho polibku, kvůli kterému se mu změní celý život. Neznámá dívka s kterou se začne scházet jej zavede do místnosti sebevrahů, odkud už není kam utéct. Prozradím, že téma filmu bude opět o těžkém životu gayů.

Film Na dřeňNa dřeň

Romantické drama z francouzsko belgické produkce vypráví příběh Aliho, který dostane do své péče 5 letého syna Sama. Protože nemají peníze ani střechu nad hlavou přestěhují se ke své sestře, kde se zdá být život poklidný. Sam chodí do školy a Ali najde práci jako vyhazovač. Pozná Stephanie a brzy zjistí, že bez vzájemné pomoci se jim jejich životy zhroutí.

Film HostitelHostitel

Posledním filmem na který můžete v premiéře zajít do kina je Hostitel. Sci-fi thriller nás zavede na naši rodnou planetu zemi, kde však přežívá jen hrstka svobodných lidí. Ty ostatní již obývají mimozemštané a lidé jsou pro ně jen tělesné schránky. Melanie je dívky, která stále patří mezi svobodné. Zamiluje se do kluka, ale následně je stíhana a chycena. Mimozemská Poutnice se nastěhuje do jejiho těla, ale je zavalena vlnou vzpomínek a silnými emocemi, láskou. Poutnice nakonec splyne s tělem Melanie. Hledá je však Hledačka, která má za úkol bystopovat všechny svobodné lidi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − eight =