Hledáte kvalitní studijní obor s jasnou perspektivou?

Ukončení povinné školní docházky je pro mnohé sice příjemná věc, ale zároveň se dostavují otázky, jakou školu jít dále studovat, a jaký obor zvolit. Ten by měl odrážet nejenom zájmy a dovednosti budoucích studentů, ale také by měl nabídnout široké a zajímavé možnosti uplatnění. A přesně takovou variantu nabízí pražská Střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Ta je ideální volbou pro každého, koho zajímají multimediální technologie, jelikož právě tímto směrem je zaměřen obor, který je aktuálně otvírán, a to jako čtyřleté denní maturitní studium.

Dokonalé spojení teoretických a praktických znalostí

Samotný obor nese název Multimediální tvorba, a je zaměřený na všechny zájemce, kteří mají zájem studovat oblast cestovního ruchu se zaměřením nejenom na jazyky, ale i na marketing, tvorbu a správu webových stránek, nebo digitální fotografii. I to studijní obor Multimediální tvorba nabídne v rámci svých předmětů, ať už standardních, nebo těch nadstandardních, které tak mohou odrážet i individuální zájmy každého studenta.

Ony teoretické znalosti poté škola umožní prakticky využít třeba i v rámci své vlastní cestovní kanceláře Arcus, která tak studenty dokonale připraví na možnost budoucího povolání právě v cestovním ruchu. Především v oblastech souvisejících právě se samotnou tvorbou, k čemuž již nastíněné studium fotografie či studium designu přímo směřuje.

Špičkové studijní podmínky jsou samozřejmostí

Co ale každého studenta zaručeně zaujme,  jsou i špičkové studijní podmínky, které ho během zmíněných čtyř let čekají. Mezi ty patří třeba dobře vybavené učebny, včetně těch počítačových s LCD monitory a laserovými tiskárnami. Nechybí ale ani dataprojektory, televizní obrazovky, nebo skvělé internetové výukové aplikace. Vše poté doplňuje i fakt, že jako studenti zapsaní do prvního ročníku dostanete iPad mini zdarma.

Individuální přístup je samozřejmostí

Velkou výhodou je ale také celkový přístup ke každému studentovi. To především v tom směru, že v rámci jedné třídy nepřesahuje počet žáků dvacet. Díky tomu tak studium Multimediální tvorba a samotní učitelé mohou mít více času věnovat se každému konkrétnímu žákovi, a tak ho naučit vše potřebné, co k úspěšné maturitní zkoušce bude potřebovat. Na samotném začátku je ale zkouška přijímací, která se skládá z počítačového testu, talentových zkoušek, a dále je přihlíženo k výsledkům na základní škole.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 2 =