I vizitky již můžete objednávat a tisknout on-line

Pro většinu firem a podnikatelů se vizitky staly takřka spotřebním zbožím. Tvorbu a tisk vizitek považují zadavatelé za takřka rutinní záležitost, kterou potřebují mít zařízenou okamžitě, rychle a levně, aniž by tomu museli věnovat příliš svého času. Zároveň je pro ně ale samozřejmostí i kvalita.

Je to vcelku logické. Kvůli záležitostem, kterými jsou tisk nebo tvorba nových vizitek, běhat do tiskáren, tam grafikům vysvětlovat své představy a čekat, jestli budou pochopeny, s tiskaři řešit provedení, barvy, druh papíru… Pochopitelně se tato představa zadavatelům příliš nelíbí. Celá zakázka se ale dnes dá řešit už i jinak. Tisk vizitek online.

Je to rychlé a bude vás to bavit

BusinessCardTisk vizitek online je jednoduchý a rychlý proces. Podívejte se na stránky firem, které tisk vizitek online poskytují a tam si sami “zaklikejte” přesně to, co potřebujete. Jedním z dodavatelů této služby je například Printuj.cz. Ohledně grafiky si zde můžete vybrat buď z již připravených šablon, které pak můžete sami upravovat v jednoduchém “online designeru”, nebo je možné nahrát i svůj vlastní grafický návrh.

I samotné provedení vizitek má několik variant, ze kterých si snadno vyberete. V Printuj.cz standardně používají brilantně bílý, pevný a odolný papír s matnou nebo lesklou úpravou, a dočkáte se zde pouze kvalitního tisku v jasných barvách. Pokud chcete dát vašim vizitkám punc luxusního vzledu, nabízí Printuj.cz i laminaci.

Celé zadání zakázky vám zabere nanejvýše několik desítek minut a hotové vizitky k vám budou dodány do 24 hodin po celé ČR.

Cenu se dozvíte předem

Pokud si jdete vizitky vyzvednout do tiskárny, často bývá překvapením do poslední chvíle, kolik za zakázku vlastně zaplatíte. Pokud využijete tisk vizitek online, stát se vám to nemůže. Po zadání všech parametrů spočítá online kalkulátor celkovou cenu včetně dopravy.

Zkuste už dnes objednat svůj první tisk vizitek online. Zítra je máte u vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − 7 =