I vy můžete mít naprosto dokonalý úsměv

Účes, líčení, nebo oblečení. To vše patří mezi prvky, v rámci kterých můžeme podpořit náš vzhled. Ten ale lze podpořit i celou řadou jiných způsobů, mezi které patří i krása našich zubů. Pravdou je, že můžeme navštívit buď specializovaná bělící centra, nebo vsadit na domácí bělení zubů. A to v dnešní době patří mezi mnohem vyhledávanější možnosti, jak si dopřát opět dokonalého úsměvu. Zuby totiž postupně ztrácejí svou původní bělost, a to třeba špatně zvoleným jídlem, nápoji, ale i vlivem kouření. Díky jednoduchým sadám však jejich dokonalý vzhled opět obnovíte.

Jednoduše, rychle a také bezpečně

To vše jsou hlavní výhody, proč zuby bělit právě doma, a to díky sadám s označením Simplesmile. Právě ty dnes patří mezi to nejlepší, co na našem trhu existuje. Můžete vsadit buď na klasickou sadu, tak i na unikátní bělící pero. U obojího máte jistotou snadné aplikace, ale i toho, že látky začnou okamžitě působit. Navíc se nemusíte bát toho, že by byly vaše zuby či dutina jakkoliv poškozeny. Výrobek je vyráběný v USA, za asistence zubařů a samozřejmě bez použití nebezpečného peroxidu. Ten často využívají konkurenční společnosti, a i když funguje, je pro naše tělo velmi nezdravý.

Levně a trvale

I toto patří mezi další výhody. Pokud si metody domácího čištění porovnáte se specializovanými klinikami, můžete ušetřit i několik tisíc korun. Přitom samotná aplikace vám nezabere déle, než několik minut. Poté už stačí jenom pravidelnost a za pár dní uvidíte dokonalý rozdíl. A aby vám zuby vydržely v odstínu, v jakém požadujeme, je zde bělicí pasta určená právě pro udržení dané barvy. A tak místo klasických zubních past stačí zuby čistit právě touto. Rozhodně ale nepůsobí Jenofa barvu, jelikož má vliv i na to, abyste udržovali váš chrup také dokonale zdravý, bez kazů. A právě takto by měla vypadat cesta k vaší kráse.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − 2 =