Italská Florencie – ráj na zemi pro všechny milovníky renesance

Také milujete cestování a poznávání zajímavých míst? Skutečnou jedničkou v tomto oboru je zcela určitě cestovní kancelář Redok. Ta jistě uspokojí všechny potřeby každého cestovatele. Zajisté i ty vaše, a to ať už plánujete vydat se na neobvyklý poznávací zájezd s nádechem exotiky, nebo byste raději prozkoumali nejdříve krásy Evropy. Pokud chcete u Evropy skutečně začít, máme pro vás velmi dobrý tip z široké nabídky poznávacích zájezdů do Itálie od CK Redok, zájezd “Florencie – kolébka renesance“, která vás zaručeně okouzlí, a budete na ni ještě dlouho po svém návratu vzpomínat. Pojďte se tedy společně s námi podívat, na co se můžete těšit.

Aby si každý užil skutečně vše, je zájezd do Florencie koncipovaný jako čtyřdenní. Díky tomu tak žádnému cestovateli neuniknou ony nádherné renesanční památky, kterými je celá tato lokalita vyhlášená. Tato metropole Toskánska je navíc zapsána na seznam UNESCO, což jasně vypovídá o tom, že je o co stát. Hned první den tak lze obdivovat třeba nádherný Dóm a Baptisterium, významný gotický kostel Santa Croce, Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio, nebo vyrazíte také na místní trhy, kde nasajete neopakovatelnou atmosféru. To však není vše, jelikož první den na vás čeká také Michelangelův David, případně i dvě známé galerie. Celý den můžete zakončit v jedné z příjemných kaváren.

Další den Vás však čeká dalších mnoho zajímavostí, a to třeba kostel San Lorenzo, unikátní most Ponte Vecchio, nebo celá řada florentských paláců, kterým jasně dominuje Palazzo Pitti. Milovníci přírody však budou také nadšeni, a to především ze zahrad Boboli, jejichž návštěva je součástí zájezdu. Představili jsme Vám jenom zlomek toho, co vás bude čekat, pokud se rozhodnete pro poznávací zájezd do Itálie: “Florencie – kolébka renesance” od zmíněné cestovní kanceláře Redok. Určitě nebudete litovat, tyto krásy Itálie je nutné skutečně poznat na vlastní oči.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + eighteen =