Jak jednoduše vybrat ten nejlepší zájezd?

Doba dovolených je tady, s čímž samozřejmě souvisí i nutnost vybrat si ten správný zájezd. Samozřejmě v tomto směru je třeba vědět, co od naší dovolené čekáme. Můžeme tak volit podle památek, pláží, ale stejně tak i teplot, nebo místní kultury. Taková dovolená poté bude spojena přesně s tím, co konkrétně žádáme. Díky tomu dokonale splní všechny naše představy. Důležitou otázkou ale zůstává, kde vlastně takovou dovolenou hledat. Na výběr sice máme webové stránky a katalogy desítek cestovních kanceláří, ale rozhodně nelze říci, že by to bylo to nejlepší a nejjednodušší.

Jak vybrat ten nejlepší zájezd?

Pokud také nechcete trávit dlouhé hodiny listováním v katalozích, potom zkuste internet. Nejlépe potom srovnání zájezdů na webu NewTravel.cz. Díky němu totiž máte možnost jednoduše najít přesně ten zájezd, jaký najít chcete. Stačí zadat požadovanou lokalitu, termín odjezdu, stejně jako typ stravování nebo dopravy. Doplnit kritéria je možné třeba o délku pobytu či cenu a následně už získáte dokonalý přehled o tom, co nabízí přesně 105 cestovních kanceláří, které vyhledávač projde za vás. Získáte tak dokonalý přehled o tom, do jakých hotelů lze vyrazit a za jaké ceny.

Smlouvy výhradně s vybranou CK

I když vyhledávač mapuje nabídku většiny cestovních kanceláří na našem trhu, samotná smlouva už je uzavírána přímo s tou vybranou. Nemusíte se tedy bát žádných prostředníků a tak skutečně pojedete s CK, která má tradici, dobré reference a je zárukou toho, že nabízené zájezdy budou skutečně takové, jak bylo uvedeno. A pokud se podíváme na nejoblíbenější možnosti loňské sezony, tak lidé nejčastěji cestovali do Řecka, Turecka, Tuniska, Itálie a Chorvatska. A podobné tomu bude i v letošních letech, jelikož právě tyto země dokážou nabídnout každému to, co hledá. Exotiku, památky, ale i nízké ceny či snadnou dostupnost vlastním vozem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + sixteen =