Jak na rychlé doručení zásilky

Je sobota večer a vy víte, že musíte odeslat velmi důležité psaní, které musí dojít adresátovi co nejdříve. Záleží na minutách, jinak vaše práce přijde vniveč. Ano, i takové situace se stávají. Například jako soukromá osoba nebo v rámci firemní společnosti potřebujete doručit balíček nebo psaní. V takovém případě je nejvhodnější využít expresní kurýrní službu Praha.

Kamkoliv do 24 hodin

Pokud se rozhodnete, že využijete rychlých poslů, může být vaše zásilka doručena klidně do čtyřiadvaceti hodin od podání. Záleží jenom na vás, jak rychle požadujete, aby byla na určeném místě. Například kurýrní služby In Time Kurýr nabízí hned několik variant. Psaní můžete poslat standardní cestou. V tuzemsku máte jistotu, že na vybraných místech ho dostanou do šesti hodin do večera, jinde do 23 hodin. V tento čas ho budou očekávat také na Slovensku, kde mají rozpětí od 23 do 48 hodin. Potřebujete něco poslat do zahraničí včas? To vůbec není žádný problém. Adresát bude mít zásilku k dispozici do 24 hodin, na méně dostupných místech do dvou až tří dnů. Jestliže se vám ale časy zdají i tak příliš dlouhé, existuje také expres varianta. Díky ní dostanou lidé v tuzemsku i na Slovensku balíček ještě tentýž den za předpokladu, že ho podáte dopoledne. Pro lepší služby si můžete zvolit kurýra, který poveze jenom vaši zakázku a čas doručení záleží na vzdálenosti příjemce. U této varianty expres také počítejte s víkendovými pochůzkami.

Nezapomeňte na doplňkové služby

Když posíláte zásilku, je důležité, abyste si mohli vybrat další výhody. Například garantovaný čas doručení. To znamená, že adresát bude mít v ruce potřebné dokumenty ještě dopoledne, když se bude nacházet v práci. Při využívání posílání balíčků do zahraničí se zaměřte na to, aby kurýr za vás zajistil i celní odbavení. A nejpohodlnější je služba call back neboli oznámení o doručení. Jen tak víte, že váš dopis adresát obdržel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × five =