Jak přilákat zákazníky do restaurace

Snad každý majitel restaurace prahne po zástupech spokojených hostů, kteří se rádi vracejí. Jak přilákat nové návštěvníky a udržet si přízeň pravidelných hostů? Nutno říci, že vzhled restaurace, designová křesla, stoly a židle se postarají o prvotřídní první dojem. Pokud vejdou hladoví lidé do podniku, kde spatří staré vybavení restaurace, neuchvátí je ani cenově příjemné menu.

Útulné prostředí je základ

nabytek-restaurace-hotelyMajitelé restaurací si často stěžují na malou návštěvnost. Měli by si položit otázku, proč je tomu tak. Vybrat správné prostory je někdy kumšt. Postarejte se o dokonalost stravovacích prostor!Člověk potřebuje konzumovat pokrmy v klidném útulném a prosvětleném prostředí. Venkovní zahrádky a terasy patří k oblíbeným místům pro snědení oběda a romantické večeře. Špatné osvětlení, tmavé místnosti anebo naopak okna velká jak výkladní skříně bez zastínění, ovoce nepřinesou. Jakmile jsou vyladěny potřeby prostoru, stavební úpravy a správná barva na stěnách, přicházejí na řadu květiny, osvětlení, dekorace a samozřejmě nábytek pro restaurace.

Výběr lokality pro restauraci

Toužíte po svém vlastním podniku? Před jeho založením si nezapomeňte vybrat ideální lokalitu. Byť elegantní restaurace s výbornou kuchyní v zapadlé uličce, která nemá třeba možnost parkování, mnoho hostů nepřiláká. Pokud si neuděláte skutečně špičkovou reklamu, brzy zkrachujete. Restaurace by měly být v blízkosti historicky, kulturně, přírodně či sportovně zajímavých cílů. Je nutné si uvědomit rozdíl podnikání na vesnici anebo v centru velkoměsta.

Jako v bavlnce

deska-stulMáte za sebou výběr lokality a úpravy jídelních prostor? Vrhněte se na zařizování nábytkem a dalšími nezbytnými dekoracemi. Nezapomínejte vhodně opatřit venkovní posezení, které vydělává v teplých měsících nejvíce. Zaměřme se nejprve na interiér. Jídelní židle do restaurace tvoří klíčovou složku, proto jejich výběr nepodceňujte. Mnozí podnikatelé nedbají na pevnost, moderní vzhled a stabilitu židlí. Zákazník se musí cítit příjemně a na jídelní židli s tvrdým sezením to nebude. Majitelé stylových podniků by měli vsadit na designová křesla. Další neodmyslitelným nábytkem jsou jídelní stoly do restaurace. Zde rozhoduje jejich velikost, barva a hlavně pevnost i stabilita. Výrobci nabízejí nábytek v nejrůznějších materiálech, tvarech a provedeních. Zaměřte se na kvalitu a dlouho do něj nemusíte investovat.

Reklama a zase reklama

Obstarali jste skvělý personál, vynikající kuchyni, stylové vybavení restaurace a hosté se stále nehrnou? Přilákejte je zajímavými akcemi. Dopřejte jim nejrůznější speciality za přijatelné ceny. Což takhle zvěřinové hody, steakový víkend anebo rybí dobroty? Kulinářské umění kuchaře podpořte milou obsluhou a příjemnou živou hudbou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × two =