Jak v dnešní době rychle založit firmu?

V dnešní době může podnikat prakticky každý a to v jakémkoliv oboru. Na největší výhody a přednosti se v tomto článku společně podíváme. Následující tři kroky vám poradí jak rychle a efektivně začít v ČR podnikat. V prvním kroku se podíváme na to, jak efektivně založit sro.

 

Jak založit společnost s ručením omezeným?

 

Pokud jste časově vytíženy, ale i přesto chcete zakládat novou společnost s ručením omezeným (s. r. o.), existují firmy, které veškeré papírování a běhání po úřadech rádi vyřeší za vás. Jedná se o zhruba 10-14 dnů dlouhý proces, kdy se o nic nestaráte a na stole vám přistane pouze papír pro podepsání.

Svým podpisem stvrdíte založení nové společnosti a to všechno bez zbytečných starostí, hodinách strávených ve frontě na úřadech a velice jednoduše. Společnost s ručením omezeným má tu nesmírnou výhodu, že může obsahovat více společníků, což většina lidí rádo uvítá.

Virtuální kancelář

Pokud máte zájem vytvořit si svoji virtuální kancelář (virtual office), opět to není v dnešní době sebemenší problém. Pokud chcete mít z nějakého důvodu adresu nově založené společnosti na nějaké prestižní a známé ulici, není problém.

Založená kancelář má všechny náležitosti, které jsou potřeba pro bezproblémový chod společnosti. Sídlo je řádně označeno, zajištěný je pronájem pošty, pronájem zasedací místnosti, ale také webové a e-mailové služby, FAX a přeposílání pošty na novou adresu.

Ready Made společnosti

Jestliže potřebujete začít prakticky okamžitě podnikat pod hlavičkou nové společnosti, rozhodně doporučujeme využít službu “Ready Made společnosti”, která nabízí svým zákazníkům přímý nákup již zaregistrované společnosti.

Jestliže vás tlačí čas a nemáte žádnou společnost, pro podnikání, doporučujeme využít tyto služby, které zajistí okamžitý nákup nově založené společnosti a tím pádem opět odpadá papírování a hodiny na úřadech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 − 5 =