Jak vám mohu pomoci? Profi služby call centra

Mnoho firem se spoléhá samo na sebe v oblasti poskytování služeb zákazníkům jako jsou například telefonické objednávky, různé soutěžní linky, technické podpory nebo telemarketing a přitom si neuvědomuje, že právě první kontakt se zákazníkem na telefonu je ten nejdůležitější. Navíc pokud přenecháte tyto služby profesionálům můžete se v klidu věnovat podnikání a neplýtvat energií na věc, kterou si můžete nechat profesionálně spravovat specializovaným call centrem.

Prodej zboží po telefonu nebo technická podpora?

Ať už se vaše firma zabývá třeba nabídkou internetu, nebo prodejem spodního prádla či půjčováním peněz může využít profesionálních služeb call centra. Call center je celá řada, ale doporučil bych vám firmu Trimbalen, která má s provozováním call centra bohaté zkušenosti. Jejich operátoři hovoří 6 jazyky a jejich služby se neomezují jen na pracovní dobu, ale vaše zákaznická podpora může být dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Operátoři jsou školení nejen na váš produkt, ale pokud jde například o telesales (prodej služeb nebo produktů po telefonu) absolvují také prodejní školení, školení asertivity a další tématické kurzy, které z těchto lidí na telefonu dělají profesionály ve svém oboru.

Služby call centra pro všechny

Call centrum Trimbalen nabízí služby, které může využít téměř jakákoliv firma. Call centru můžete zadat vytvořit například průzkum, trhu, aktualizace vaše databáze, prodat vaši službu sjednání schůzek s vašimi obchodníky. Dále realizuje služby jako vymáhání pohledávek, direct marketing, provoz zákaznické linky nebo linky technické podpory.

Kontaktujte call centrum a sjednejte si informační schůzku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 4 =