Jak získat odškodnění po dopravní nehodě?

V posledních dvaceti letech se neustále zvyšuje počet dopravních prostředků na silnicích, s čímž je, bohužel, spojena i mnohem vyšší nehodovost. Pokud jste se stali účastníkem dopravní nehody, kterou jste však nezavinili, máte nárok na odškodnění, a tak se rozhodně nenechejte odbít. V případě, že si nevíte s žádostí o odškodnění rady, prozradíme vám v následujících řádcích, na koho se obrátit.

Zejména při vážnějších dopravních nehodách přetrvávají fyzické a psychické následky několik měsíců, v některých případech i několik let, respektive celý život. Jakmile tedy utrpíte během dopravní nehody, za kterou nenesete vinu, nějaké zranění, máte právo na odškodnění po dopravní nehodě od pojistitele vozidla, jenž komplikace způsobil.

Jak si požádat o odškodnění?

Jestliže nemáte vůbec ponětí, jak při žádosti o odškodnění postupovat, obraťte se na společnost 1zdravotni.cz, která s vámi bezplatně zkonzultuje vaši situaci a udělá všechno proto, abyste dostali odpovídající peněžitou náhradu. Pojišťovny se většinou ohání různými paragrafy, ovšem 1zdravotni.cz má všechny paragrafy prostudované, a tak dokáže zajistit profesionální právní pomoc při vymáhání nároku na odškodnění.

Co všechno potřebujete?

Pokud vás tedy čeká podání žádosti o odškodnění dopravní nehoda, připravte si všechny potřebné doklady, a to konkrétně dokument o dopravní nehodě a probíhajícím správním či trestním řízení. Stejně tak poskytněte společnosti komunikaci s pojišťovnou viníka, jestli jste ji tedy už kontaktovali.

Vzápětí společnost bezplatně posoudí váš případ a navrhne vhodné řešení, které bude samozřejmě ve váš prospěch. Jestliže je velká pravděpodobnost úspěchu, 1zdravotni.cz zahájí všechny kroky tak, abyste odškodnění dostali. Odměnu pracovníkům za jejich úsilí zaplatíte pouze v případě, že bude případ vyřešen úspěšně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 17 =