Jaká evropská destinace je rájem pro dovolenou?

Plánujete dovolenou a hledáte zajímavou lokalitu, která by splnila vaše očekávání jak z hlediska nádherných pláží, nádherného moře, kvalitních služeb i příznivé vzdálenosti? Jedno takové místo skutečně existuje, a je rok co rok velmi oblíbené nejenom u turistů z ČR. Tou lokalitou je Chorvatsko. To nabídne příjemné ubytování na mnoha ostrovech, z nichž nejznámějšími jsou jistě ostrovy Korčula, Rab, nebo také oblíbený Paq. Na nich jsou k dispozici nejenom nádherné pláže, které omývá průzračné moře, ale i nádherná příroda, která je charakteristická především nádhernými borovicemi.

Nádherné historické, ale i přírodní zajímavosti

Samozřejmě nádhernou přírodou oplývá celá tato země. Na samotném severu jsou známá Plitvická jezera, na kterých se natáčeli i jedny z nejslavnějších scén filmů Vinetou. Milovníky přírody jistě zaujme třeba také Národní park Kornati. Milovníci historie, pro které je dovolená v Chorvatsku jasnou volbou, si zase přijdou na své ve větších městech, jako Zadar či Zagreb, kde nechybí řada nádherných kostelů a dalších budov, které jsou soustředěny v historických jádrech těchto měst a rozhodně stojí za to, je navštívit.

Ideální dostupnost i ceny

A důvod, proč jsou právě zájezdy do Chorvatska natolik oblíbené? Je to právě jeho dostupnost, a to i vlastním autem. Stejně tak jako láká dostupnost, lákají také ceny za ubytování. Především last minute Chorvatsko ukazuje, že lze dovolenou v této nádherné zemí pořídit skutečně za pár korun. Pokud tedy stále váháte, buďte si jistí, že zájezdy Chorvatsko váš sen o dokonalé dovolené rozhodně splní, a to ať už navštívíte zmíněné ostrovy, menší a klidnější ostrůvky, nebo živé oblasti Makarské riviéry či oblasti okolo města Zadar, která patří taktéž mezi jednu z nejvyhledávanějších.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 4 =