Grant apartman

Jedete na zahraniční služební cestu a potřebujete strávit noc v Praze? Víme, kde se Vám bude spát jako v bavlnce

Některé lety, odbavované v brzkých ranních hodinách, jsou pro obchodníky jedoucí např. z Ostravy, Chebu, Českých Budějovic apod. důvodem, proč v Praze strávit jednu noc před odletem. Pokud se toto týká i Vás, jste to právě Vy, pro koho jsme dnes připravili tip na hotel, ve kterém pro Vás noc v Praze bude příjemným zpestřením začátku Vaší pracovní cesty

Tím správný místem pro strávení noci v hlavním městě je  hotel v centru Prahy – Appia Residences Prague, který najdete pár minut tramvají od Malostranského náměstí (zastávka metra).

Delší spánek díky výhodné poloze

A to je první výhoda tohoto hotelu. Z Malostranského náměstí je to na Letiště Václava Havla necelých 45 minut hromadnou dopravou, taxi Vás na letiště pak dopraví za necelou půlhodinu. Ubytováním v hotelu Appia Residences Praha si tedy můžete prodloužit dobu spánku, což se před náročným letem určitě hodí.

Klidné prostředí zaručuje ničím nerušenou noc

Ve svých začátcích to zažil snad každý obchodník. Hotel s cenou za ubytování v řádu tisíc korun za noc, který se nacházel přímo na frekventované ulici či v letové dráze komerčních linek. Usnout se pak zdá být nemožné. To u Appia Residences Prague neplatí, hotel se nachází v klidné uličce, samotné zařízení pak nabízí „pouze“ 21 pokojů, nemusíte se tedy bát neustálého proudu přicházejících a odcházejících turistů.

Vybrat si můžete z 3 druhů pokojů

Dva předpoklady pro dlouhý a klidný spánek už znáte. Tím třetím je kvalita ubytovacích prostor, jejíž zárukou jsou čtyři hvězdičky, kterými se tento hotel pyšní. Vybrat si přitom můžete z 3 druhů pokojů, od 32 metrů čtverečných velkého dvojlůžkového pokoje Deluxe, až po Grand Apartmán o rozloze 120 metrů čtverečných.

Rezervujte si svůj pokoj v Appia Residences Prague

Neváhejte tedy, rezervujte si pokoj v Appia Residences Prague na noc před odletem na služební cestu. Odměnou za rychlé rozhodnutí Vám bude dlouhý a ničím nerušený spánek v luxusním hotelovém pokoji v centru Prahy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 2 =