Jen je nechte, ať si hrají

Když jsem byl malý měl jsem dřevěného houpacího koně, pak autobus na kabelové ovládání a pár mechanických hraček. Byl jsem za ně šťastný, ale doba pokročila a dnešní děti si již hrají úplně jinak. Stačí zamířit do hračkářství, které dnes mají v nabídce stovky různých hraček, nebo ještě lépe nakoupit hračky na internetu, kde si můžete vybrat z desítek obchodů podle druhu sortimentu, cen, skladových zásob, možnosti plateb a dodání a dle dalších faktorů. Z hraček pro děti jsou především v módě dětské domečky. 

 

Dětské domečky

Ideální pro děti předškolního věku. Dětský domeček můžete postavit dle velikosti na zahradě, nebo můžete také koupit domeček jen pro panenky. Tím uděláte malým Třípatrový domeček pro panenkyprinceznám velkou radost a zabavíte je na dlouho dobu, neboť takový domeček pro panenky, bude za chvíli plný malých obyvatelů, Barbie a Kenů a možná i dalších panenek.

Domeček se perfektně hodí to dětského pokoje, kde svou barvou doplní pokoj malého dítěte, především holčiček. Domečky pro panenky jsou zpravidla bohatě vybaveny. Například domeček s balkónem,  zrcadlem, postýlkou, jídelním stolem, židlemi, gaučem, skříňkou s televizí a další výbavou. Popsaný domeček můžete koupit již za cenu kolem 2700 Kč, což je skvělá cena s ohledem na výbavu a velikost domečku.

 

Odrážedla pro kluky i holky

Velkou módou posledních několika let jsou odrážedla a různá vozítka pro děti. Když jsem byl dítě měl jsem Tatru s korbou, na které jsem se vozil. Dnešní děti, potažmo jejich rodiče mají velkou výhodu v široké nabídce různých odrážedel. Jejich výhodou, je univerzálnost, kterou nabízejí. Z Tříkolka pro nejmenšítříkolky pro nejmenší můžete udělat odrážedlo pro větší a když vaše dítko povyroste pouhým otočením rámu uděláte z malého odrážedla větší.

Oblíbená jsou i čtyřkolová vozítka, která se díky různým barvám hodí pro kluky i holky. Děti mají možnost sedět ve vozítku a rodiče díky praktické rukojeti mohou dítko tlačit před sebou. Vozítka uvezou až váhu kolem 22 Kg, takže „za Vozítko s rukojetívolant“ můžete posadit i odrostlejší děti. Nemusíte se bát o jejich bezpečnost, vozítka jsou vybavena bezpečnostním pásem. A na procházce se jistě hodí kufr vozítka, kam si můžete uložit svačinku nebo oblíbenou hračku vašeho dítka. A když budete chtít, můžete do volantu vložit baterie typu AAA a vaše dítko může po cestě troubit na kolemjdoucí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four − one =