K zásnubám a svatbě patří neodmyslitelně krásné prsteny. Kde je pořídit?

Léto přeje svatbám i zásnubám. Teplé počasí, sluníčko a doba dovolených nás pozitivně nabijí a častěji podnikáme větší a významnější kroky v našich životech. Samozřejmě ani po zbytku roku není o tyto radostné životní události nouze. K zásnubám, a následné svatbě, neodmyslitelně patří nejdříve zásnubní a snubní prsteny. Podle čeho prsteny vybírat a kde nakupovat?

prstenyŽádost o ruku každý muž pojme dle své fantazie a svých možností, ale její součástí téměř vždy bývá prstýnek. O tomto okamžiku sní většina dívek už od dětství a každý zásnubní prsten by měl být překrásný a samosebou dokonale padnoucí. Jedinečný zásnubní prsten dokáže udělat tuto chvíli ještě více výjimečnou. To neznamená, že musí být v řádu statisíců. Poctivá ruční práce činí unikátním každý prsten, vyrobený s láskou k řemeslu. K nejoblíbenějším dnes patří zásnubní prsteny z bílého zlata nebo prstýnky s barevnými drahými kameny. Tradičně se zásnubní prsten nosí i po svatbě, měl by být tedy kvalitní a vydržet mnoho let bez známek poškození.

Stejně tak nároky na snubní prsteny jsou velmi vysoké. Chcete přece, aby vám vydržely po celý život. Většina lidí svatební prsteny nosí běžně, někteří je ani jednou nesundají. Proto bývá volbou vysoce ryzí zlato, někdy žluté, jindy bílé. Důraz by měl být kladen na precizní úpravu, kvalitní materiál, design a také na osobitý nápis na prstýnku, nejčastěji z jeho vnitřní strany. U snubního prstenu jsou klíčové i ty nejjemnější detaily.

Krásné zásnubní a snubní prstýnky Vám zhotoví klenotnictví Klenota s tradicí od roku 2009. Prsteny si můžete vybrat na internetu a poté si je přijít osobně prohlédnout do Centra Zlatníků na Praze 1. Není problém si prstýnky vyzkoušet, zjistit správnou velikost a nechat si je upravit na míru. Pokud provedete objednávku a přijdete si zboží vyzvednout a vyzkoušet, nemusíte se bát. O všechno se postará profesionální tým klenotnictví. Kdyby vám daný kus neseděl, nebo se vám zkrátka nelíbil, můžete si objednat jiný. V tomto klenotnictví není problém sehnat i šperky dražší, například zásnubní prsteny s diamantem ší velikosti. Nabídka se přizpůsobí každému a rozdílným finančním možnostem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =