Kam na Silvestra?

Také ještě nemáte plán na letošního Silvestra? Pokud ho chcete oslavit skutečně pompézně a velmi originálně, vyrazte na Slovensko. Tedy abychom byly konkrétní, do oblasti Liptova, kde se nachází známá Tatralandia. A právě Silvestr v Tatralandii bude rozhodně tím, na co po několik příštích let nezapomenete, a to ať už jste dospělí, nebo rodina s dětmi. Pro každého je připraven bohatý program, který zahrnuje třeba šnorchlování, aquagym, a pro ty nejmenší je k dispozici minidisko. Kromě toho se budete moci pokochat tanečním umem skupiny Phantoms Crew a Grupo  Caliente, kterou jistě znáte ze show Česko- Slovesnsko má talent.

Vše samozřejmě doplní vynikající silvestrovské menu, nebo novoroční tombola. Po celý večer, a to až do čtyř ráno se bude o vaši zábavu starat také kvalitní DJ. Zní to skutečně jako sen, a to rozhodně není vše, co může Tatralandia nabídnout. Druhý den lze třeba využít odpočinku v rozsáhlém Wellness centru, nebo si jít užít vodních radovánek do aquaparku. Stejně tak je k dispozici také Funpark, nebo bohaté možnosti nakupování, či možnost navštívit některou z restaurací. Komu by však předchozí silvestrovská noc byla málo, jistě nepohrdne ani barem s bohatým výběrem alko, ale samozřejmě také nealko nápojů.

Zní to možná jako sen, ale to vše Tatralandia svým hostům nabízí. Různé možnosti zábavy i poznání však nabízí celý Liptov, a i jeho okolí. Je tedy skvělou volbou zdržet se raději několik dní. Ubytování Tatralandia jistě přijde vhod každému, a díky mnoha možnostem si tak vyberou jak nároční hosté, tak i rodiny s dětmi. Tato oblast je zkrátka tím, co vám samotným určitě v životě chybělo, a po návštěvě se už nikdy nebudete chtít nikdy vrátit domů. A až se tam přece jenom vrátíte, budete ještě dlouho vzpomínat na to, co vám Tatralandia a samozřejmě celá tato oblast přinesla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − 3 =