Kam na víkend či dovolenou? Do Bedřichova

Oblast Jizerských hor je oblíbeným místem mnoha turistů. V létě tu na vás čekají stovky kilometrů cyklostezek, desítky kilometrů turistických tras a v zimě zase stovky kilometrů běžeckých a sjezdových tratí. K tomu přidejte nádhernou přírodu a čisté ovzduší, což vede k tomu, že je Bedřichov v Jizerských horách ideálním místem pro rekreaci. A to nejenom vás samotných, či vašeho partnera. Místo je vyhledávané také pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno i perfektní zázemí v podobě ubytování, které vám nabídne Penzion Horský dvůr.

Proč právě tento penzion?

Primárně je to rodinný přístup, ale zároveň i dokonalý komfort, který vás každý den čeká. Penzion byl v nedávné době plně zrekonstruován a tak bude jistě vyhovovat i náročným hostům. Rozhodně ale není třeba bát se přemrštěných cen daného ubytování. Bedřichov navíc budete mít díky poloze penzionu doslova jako na dlani, jelikož má skvělou polohu, ať už chcete vyrazit kamkoliv.

Vše ale doplňuje třeba skvělé wellness centrum, kde nechybí vířivka, sauna, stejně jako možnost masáží a další relaxace. Návštěvníci z řad dětí poté ocení třeba koníky ve venkovní ohradě, nebo v případě nepříznivého počasí dětskou hernu. I ta jasně napovídá tomu, pro jakou klientelu je místo primárně určeno. Ostatně tomu napovídá také zlatý certifikát Baby friendly.

Ubytujte se v celkem 10 pokojích

Výhodou je dostatečná kapacita penzionu, který vás může ubytovat v celkem 10 pokojích, které mají kapacitu 1 – 5 lůžek. Samozřejmostí je také každý den podávaná chutná snídaně formou švédských stolů, nebo menší kuchyňka pro ohřev dětské stravy. Vše doplňují i servisní místnosti jako kolárna, lyžárna, kočárkárna, či sušárna obuvi. Zkrátka jenom těžko byste hledali všestrannější penzion. Bedřichov je zkrátka místem, které se určitě vyplatí navštívit. Pokud patříte mezi vyznavače tuzemských krás horských oblastí, rozhodně tuto lokaci nijak nepodceňujte. Budete z ní plně uneseni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × four =