Kam za zábavou nejenom s dětmi? Víme to!

Také chcete primárně zabavit své děti a tak plánujete různé výlety, na kterých se jako rodina nebudete nudit? Pokud ano, a zároveň vyhledáváte zajímavý tip kam na výlet, přinášíme vám jednu možnost, se kterou rozhodně chybu neuděláte. Tím místem, na které byste se měli vydat, je Lanový park Hluboká. Jak už napovídá sám název tohoto místa, je umístěn právě v Hluboké nad Vltavou. Tedy v místě, které proslulo hlavně úchvatným zámkem. Díky danému centru však máte možnost užít si i dokonalých zážitků, které jsou spojeny s adrenalinem. Pojďme se podívat, co vše vás může nadchnout.

Desítky různých atrakcí

Určitě to ale není jenom lanový park, jelikož sportovně-relaxační areál nabídne i mnoho dalšího, v rámci čehož si můžete užít nejenom dokonalé relaxace, ale i sportu. Pokud bychom totiž měli vyjmenovat možnosti, které se nabízejí, nesmíme zapomenout třeba na možnost koupání, posezení u táboráku, piknik, nebo také rybolov.

Pokud to však není jenom relaxace, ale také sport a sportovní aktivity, můžete vsadit na badminton, cyklistiku, in-line bruslení, ale třeba nordic valking, nebo pétanque. To vše je zde připraveno proto, abyste se pobavili jak vy, tak i celá vaše rodiny. A pokud o rodině mluvíme, i té se zábava nevyhne. A na co konkrétně můžete společně vyrazit? Rozhodně zkuste adventure minigolf, obří trampolínu, nebo své děti nechte vydovádět ve specielně koncipovaném dětském areálu.

Přijeďte kdykoliv

Jelikož se pomalu ale jistě blíží jaro, můžete si být jisti, už během měsíce dubna pro vás bude několik atrakcí připraveno. To hlavní vás poté čeká od května, kdy se otevřou jednotlivé atrakce i ve všední dny. A tak pokud nevíte, kam s dětmi na jednodenní, ale i několikadenní zábavu, Hluboká je tím místem, se kterým rozhodně neuděláte chybu. Vstup na jednotlivé atrakce je samozřejmě neomezený a tak nic nebrání dokonalé zábavě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + twenty =