Kde se v Brně dobře najíst?

To, co jíme, ovlivňuje naše zdraví, vzhled i psychiku. Proto odbývat jídlo je jedna z nejhorších věcí, kterou pro své tělo můžeme udělat. Mnoho lidí si to dříve či později uvědomí a začne hledat způsob, jak se kvalitně stravovat. Ne vždy je možnost si připravit jídlo doma, a občas máme potřebu nebo touhu navštívit nějakou restauraci. Jak na to, pokud jsme z Brna nebo se právě v tomto městě nacházíme? Jen tak vejít do nejbližšího podniku může být celkem riskantní.

Už máte dost nekvalitního jídla a fastfoodů?

Kde se v Brně dobře najíst? Podniků je tu mnoho, ale málokterá varianta vás nadchne, pokud dbáte na to, co jíte. Na výběr jsou nejrůznější bufety, restaurace i fastfoody. Chcete se vyhnout jídlu s hromadou „éček“ a připravovaného z polotovarů? Zároveň nechcete utrácet za oběd či večeři majlant? Skvělou variantou je restaurace Brno s příhodným názvem Sunset. Ta si potrpí na kvaltu jídla, na jeho chuť a samozřejmě i na spokojenosti zákazníků. Až se sem dostanete někdy při západu slunce, určitě vám bude jasné, proč je restaurace takto pojmenována.

Těšte se na gastronomický zážitek

logo - sunset-restaurant.czPokud se vám fastfoody přejedly, určitě tuto restauraci vyzkoušejte. Její dostupnost je skvělá a nemusíte vůbec zajíždět někam na okraj města. Čeká vás gastronomický zážitek ještě umocněný skvělým výhledem na centrum Brna. Jako na dlani budete mít dominanty této moravské metropole, včetně Špilberku. Panuje zde velmi příjemná atmosféra a personál ví, co dělá. I sebelepší jídlo totiž dokáže „zhořknout“, pokud natrefíte na neochotný nebo neprofesionální přístup obsluhy!

Výhled, který stojí za to

Při cestě do restaurace Brno vyjedete výtahem do nejvyššího, 9. patra IBC. I když budete v centru, veškerý ruch necháte za sebou a budete se moct na chvíli zastavit v každodenním shonu. Podniků s tak úchvatným prostředím je v Brně opravdu poskrovnu. Jde o ideální místo pro pracovní oběd, romantickou večeři, oslavu nebo posezení s přáteli. Zdejší speciality spolu s prosluněnou vyhlídkovou terasou nadchnou asi každého.

Pořádání nejrůznějších akcí

Sunset Brno pořádá dokonce i svatební hostiny, promoční obědy, oslavy narozenin, firemní večírky, party nebo módní přehlídky. Rozhodně to tu žije, a to celoročně. Populární jsou gastronomické večery, při kterých se pobavíte a ochutnáte různé speciality. Pokud budete sledovat kalendář akcí, můžete se zúčastnit degustace vín, ochutnat americké steaky nebo pokrmy typické pro staročeskou kuchyni, zajít si na zvěřinové hody nebo se pobavit u barmanské show. Jídlu a pití tu zkrátka rozumí. Více informací o tomto jedinečném podniku naleznete na www.sunset-restaurant.cz, včetně fotografií a jídelního lístku. Můžete si ihned online rezervovat stůl a připravit svým blízkým chutné překvapení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 5 =