Kde zhodnotit své peníze až o 7 % ročně?

Máme-li finanční prostředky, rozhodně bychom je neměli nechat jenom tak ležet na běžném bankovním účtu, nebo snad doma ve skříni. Říká se, že peníze dělají další peníze. A proto je dobré vědět, jak je co nejlépe investovat. V tomto případě bychom se měli poohlížet po možnosti, kde získáme skutečně vysoký úrok. A to až 7 %. A to je nabídka, která dnes patří mezi tu nejlepší na našem trhu. Navíc je výše daného úroku garantovaná, díky čemuž se nemusíte bát jakýchkoliv rizik, které jsou spojeny třeba s běžným investováním. I to je důvod, proč tuto možnost zvolit.

Úrok po celou dobu trvání

A jak je to vlastně se zmíněnou garancí? Podívejme se na ni blíže. Kateřina Šmídová, která s touto nabídkou přichází, jasně uvádí, že se jedná o garantovaný úrok po dobu celých 1 – 5 lek, v závislosti na tom, jakou délku spoření si zvolíte. Nesmíme zapomenout také na informace o tom, že minimální vložená částka je 500 000 korun českých. Samozřejmě horní hranice není nijak omezena a tak je jenom na vás, kolik přesně budete spořit. Logicky platí, že čím více peněz budete zhodnocovat, a to nejlépe na celých 5 let, tím více peněz získáte – a to jenom za to, že máte ten správný spořicí produkt.

Připisování úroků každý rok

Pozitivní zprávou je také to, že vaše získané úroky budou připisovány pravidelně, jednou ročně. I to je samozřejmě poměrně zajímavá a pro mnohé z nás důležitá informace. A proč tedy volit právě toto spoření? Jelikož aktuálně vám na trhu nikdo nedá lepší nabídku, než právě Kateřina Šmídová. Nevěříte? Podívejte se třeba na aktuální nabídky spořicích účtů, které mohou být spojeny s maximálním úročením jen 1,63 %. U termínovaných vkladů poté 3,5 %. I proto je jasné, že sedmiprocentní zhodnocení jasně vyhrává.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 16 =