Když potřebujete půjčit dodávku

Abyste vlastnili dodávku, když ji využijete jednou za rok nemá moc velký ekonomický význam, protože náklady na její servis a celkový provoz, který zahrnuje i povinné ručení a spotřební věci jako jsou pneumatiky atd jsou prostě vysoké a vyplatí se jen lidem, kteří dodávku používají pro přepravu nákladů denně. Proto, když potřebujete půjčit “Tranzit”, jak se lidově říká přichází v úvahu půjčovna dodávek. Dejte si ale pozor, není půjčovna jako půjčovna, o čemž se přesvědčíte dále v článku.

Nejlevnější neznamená nejlepší

Tento článek je určitě celý pozitivní, protože konec bude pozitivní a mé zkušenosti jsou vlastně také dobré, ale jednou jsem zažil půjčovnu dodávek, kde jsem musel stát frontu před zakouřenou kanceláří a auto bylo v katastrofálním stavu. Stál jsem na místě a tachometr ukazoval rychlost něco mezi 20 až 30 kilometry v hodině, brzdy brzdily tak na polovinu a neustále vypadávala trojka. Hmm tak takhle ne.  Pro příště jsem tuto půjčovnu ze seznamu půjčoven, kde bych si rád auto půjčil vynechal. Raději zaplatím o 200 korun na den více, když bude auto v dobrém technickém stavu a budu mít jakousi psychickou jistotu, že s ním dojedu tam i zpět zdárně.

A přeci jen to jde levně ale kvalitně

Pro příště jsem tedy opět hledal půjčovnu užitkových vozů. Našel jsem firmu Europůjčovna.cz, kde jsem byl spokojený. Jednak s velkým výběrem vozů, takže jsem si podle délky nákladu, dodavkakterý jsem zvažoval převést mohl skutečně vybrat auto pro mé účely nejvhodnější, ale také a to především Ford Tranzit, kterého jsem si nakonec půjčil byl v perfektním technickém stavu. Vše tam šlapalo jako hodinky.  Půjčovna si neúčtuje za ujeté kilometry, otevřeno má včetně víkendů a svátků, takže si auto lze půjčit skutečně kdykoliv a pokud chcete přivezou vám vůz přímo před dům či před firmu. Pokud se rozhodnete přijet si pro dodávku vlastním vozem můžete u nich parkovat zdarma. A jistě vás zajímají ceny. Ty jsou opravdu dobré v rámci poskytovaných služeb bych řekl nejlepší, které jsem našel. Ostatně přesvědčte se sami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × five =