Kování a sklo do koupelny: Vsaďte na eleganci i praktické využití

Koupelna se řadí mezi velmi frekventované místnosti. Každodenní hygiena je samozřejmostí a mít při ní komfort se určitě vyplatí. Zajistit si jej můžete praktickým a stylovým vybavením této místnosti. My se v následujících řádcích soustředíme především na sklo a kování, které jsou často opomíjené. Je to škoda, protože nabízí jednak elegantní vzhled a také praktické využití. Kde všude jej najdeme a u které firmy nakupovat? Na tyto dvě otázky si odpovíme v následujících řádcích.

Kde všude si najdou kování a sklo své místo?

Skoro v jakékoli koupelně je kování patrné hned na několika místech. Mnohdy na první pohled sice zaujme sprchová baterie, nicméně stabilně se vedle ní nachází systém úchytů na mýdla či jiné hygienické a kosmetické přípravky. Komu by se chtělo neustále shýbat pro mýdlo na zem? Klasiku představuje designové kování také v podobě úchytů na ručníky anebo madel. Zapomenout nelze ani na stylové posuvné dveře do sprchy a panty určené pro sprchové kouty. Co se týká skla, nejčastěji se s ním setkáme jako se součástí sprchových koutů. Není problém najít ale i skleněné sedátko do vany anebo jiné vybavení koupelny.

Obraťte se na specialistu

Vybavení koupelny není vůbec jednoduché. Požadovanou kvalitu lze totiž najít pouze u některých spolehlivých prodejců. Výbornou volbou je společnost Kraus s.r.o. působící úspěšně na trhu již více než 15 let. Firma má ve svém nabídkovém portfoliu špičkové produkty nejznámějších značek, jako jsou třeba Abloy, Teufelbeschlag, Metalglas nebo Sohn, WSS, Vitré a mnohé další.

Nebojte se a nechte si poradit

Firma poskytuje samozřejmě i poradenství týkající se umístění skleněných součástí a kování do koupelny. Spolehnout se můžete na čistě individuální přístup a veškerý servis včetně instalace vámi vybraných věcí. Od roku 2013 tato společnost nabízí svým zákazníkům odborné semináře a školení ve zmiňované oblasti. Od roku 2014 probíhají přímo v Kraus galerii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − seven =