Která kabelka je pro vás ta pravá?

Jste nerozhodné, pokud se jedná o výběr kabelky? Nejradši byste si je odnesla všechny a přitom na vás někde čeká ta jedna jediná, která vám nezůstane ležet ve skříni a budete si ji brát všude s sebou. Prostě proto, že toto je váš styl a nemůžete si pomoci. Sebepoznání je základ dobrého výběru dámské kabelky. Preferujete luxus, praktičnost nebo eleganci?

Luxus z Itálie

Dlouhá léta sníte o luxusní kabelce, která by se vám hodila k šatníku, ale ta vaše vysněná je příliš drahá. Existují i levnější varianty, které jsou neméně šik a na předešlé okouzlení drahým pozlátkem tak brzy zapomenete. Luxusní kabelky z Itálie jsou dostupné v některých českých eshopech, nechte se oslnit jejich exkluzivním vzhledem. Můžete vybírat z různých barev a velikostí, najdete zde kabelky pro každou příležitost, na své si přijdou i milovnice pravé kůže.

Crossbody pro praktickou ženu

velky_1470073756-kozene-crossbody-belina-cerveneKabelka s praktickým popruhem přes rameno neboli crossbody kabelka je pohodlným řešením pro zaměstnanou ženu, která stále někam spěchá. Popruh se dá libovolně nastavit, což znamená, že tato kabelka se dá využít téměř pro každou příležitost. Z práce můžete jít rovnou na večírek s psaníčkem v ruce, které jste předtím měly hozené ležérně přes rameno. Její využití je vskutku univerzální. Stačí si vybrat barvu, materiál a vzor, který nejvíce odpovídá vašemu stylu, a tato kabelka vám doslova “přiroste” k tělu.

S vůní kůže

Nemáte rády „umělotinu“ všeho druhu, a to platí i pro syntetickou kůži. Látkové kabelky jsou pro vás zase příliš laciné. Klasika je prostě klasika, vás mohou oslovit jen kožené kabelky. Jejich nabídka je velmi pestrá a netýká se to jenom barvy. Chcete ji nosit v ruce nebo přes rameno? Preferujete hladký povrch nebo extravagantní krokodýlí vroubky? K dobře padnoucím koženým lodičkám se každopádně hodí elegantní kožená kabelka.

Svou kabelku snů můžete najít už dnes v módním eshopu Blaire.cz, který nabízí exkluzivní sortiment z Itálie i kabelky české výroby. Koupit si ji můžete za rozumnou cenu, v akci či ve výprodeji. Pro krásu nemusí trpět i vaše peněženka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =