Kvalitní koupelna na klíč

Plánujete rekonstrukci koupelny? Potom se obraťte na skutečnou jedničku v tomto oboru. Díky tomu budete mít vše nejenom bez jakýchkoliv starostí, ale výsledek vás doslova uchvátí. Zmiňovanou jedničkou je právě společnost SIKO, která je na trhu známá především pro své unikátní a elegantní řešení všech koupelen. To dokáže přenést i do té vaší. Rekonstrukce koupelny se tak stane doslova hračkou, jelikož celý proces bude mít několik fází, o které se kompletně postarají samotní profesionální zaměstnanci a vy se tak můžete těšit na samotný výsledek. SIKO pro své klienty nabízí i řadu bonusů ve svém zákaznickém klubu, mezi které patří třetí přání zdarma, prodloužené záruky či speciální slevové akce. To vše můžete také získat.

Tím prvním krokem je samozřejmě odborné zaměření, na jehož základě dojde na vytvoření 3D grafického návrhu. Poté následuje konzultace o tom, jaké prvky budete chtít v koupelně mít, jak ji chcete vybavit nábytkem, či jak by měla celkově působit. To vše bude zaneseno do samotného návrhu a dojde tak k vytvoření cenové nabídky.  Jakmile bude z vaší strany schválena, může se začít se samotnými pracemi, jejímž výsledkem bude předání koupelny na klíč. Samotné práce přitom nemusí být dlouhé, jelikož vždy závisí na rozsahu celkové rekonstrukce.

Celá realizace tak většinou trvá od 4 do 10 dní. Po celou dobu je přítomen odborný dozor, který dohlíží na to, aby vše bylo provedeno v maximální možné kvalitě. Je-li vše hotovo, je vám koupelna bez jakýchkoliv nedodělků kompletně předána, spolu s ukázkou funkčnosti jednotlivých prvků. Pokud chcete mít také vše bez starostí, neváhejte a vyplňte nezávazný online formulář. Na základě něho si domluvíte schůzku, na které vše vaše požadavky provedete se specialistou, se kterým se pokusíte najít společné řešení. Pokud nabídka nebude odpovídat vašim představám, nic se neděje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × four =