Kvalitní nábytek v moderním duchu

Přirozeně si vybíráme prostředí, kterým jsme obklopeni, aby korespondovalo s naším vkusem i odpovídalo povaze. Člověk s blízkým vztahem k přírodě podvědomě volí i v bytových doplňcích přírodní materiály a tlumené či teplé barvy v odstínech hnědé, okrové, zelinkavé či jemně modré. Naopak jedinci podléhající módním trendům rádi stále zkouší a hledají něco nového, neobvyklého a neotřelého. Zpravidla se obklopují předměty v sytých pastelových barvách či volí materiály jako sklo, kov či plast.

Dětský pokoj tvoří osobnost jeho majitele

Platí to i naopak. Prostředí, v němž se nacházíme, nás ovlivňuje. Z tohoto důvodu bychom obzvláště při zařizování dětského pokoje měli dbát na to, abychom svým dětem připravili dostatečně vhodné zázemí pro jejich další vývoj. Hlavní zásadou, již musíme respektovat, je bezpečnost dítěte. Tu máme na paměti při nákupu bytelného nábytku, od kterého očekáváme, že vydrží i nešetrné zacházení. S tím úzce souvisí i dobrá kvalita jednotlivých komponentů. V neposlední řadě řešíme estetickou stránku, neboť právě na těchto pár čtverečních metrech bude dítě trávit převážnou část svého volného času.

Na prvním místě kvalita a bezpečnost

Na trhu nalezneme bohatou nabídku bytového vybavení. Firma Lumax, jež se zabývá kompletním zařízením domu, bytu či kanceláře od kuchyní přes ložnice, jídelní stoly po obývací stěny, dodává kvalitní a moderní nábytek do dětského pokoje. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z dřevěného masivu či laminátových desek, čemuž odpovídá vysoká kvalita a odolnost materiálu při zachování přijatelné cenové hladiny.

Pokoj, který se líbí

pohovka-infinityKompletní sestavy většinou zahrnují postel, šatní skříň, psací stůl a regál, případně komodu. Jednotlivé díly mají světlou barvu, jež lze snadno kombinovat i s jinými sytějšími odstíny. Tato skutečnost umožňuje jednoduše vytvořit hravý a pěkný interiér, v němž se děti cítí dobře a spokojeně. Rády zde tráví svůj čas, hrají si, učí se, kreativně se realizují i odpočívají. Náctiletí uvítají ve svém pokoji zejména pohovky, neboť umožňují další úložný prostor, případně je lze rozložit, a vytvořit tak lůžko pro kamaráda.

Dětský pokoj je místnost se zvláštním charakterem. Vskutku se jedná o pravé království, ve kterém děti žijí své sny a vytváří svůj vlastní svět. Prostředím, jež jim připravíme, napomáháme k realizaci jejich vizí, přání a snů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + 16 =