Kvalitní obuv, která je to nejlepší pro vaše zdraví

V poslední době je spíš upřednostňován vzhled obuvi před jejím pohodlím. Je in mít ty nejnovější módní výstřelky bez ohledu na zdraví nohy. Na co tedy dbát při výběru správné obuvi?

Komfortní nošení na prvním místě

Ač se to nezdá, dlouhodobým nošením nesprávné obuvi trpí zejména nožní klenba, lýtkové svaly a klouby. Často vás bolí záda? Pak si můžete být jisti, že svůj vliv na tom má i špatný výběr obuvi. U žen jsou to hlavně žabky, baleríny a pravidelné nošení bot na podpatku. Pokud máte možnost se v zaměstnání přezout do pohodlnějších bot, využijte ji.

Znáte značku Santé?

Zdravotní obuv Santé je značka s dlouhodobou historií. Na českém trhu působí již od roku 1997. Její boty jsou zárukou kvality, neboť se jedná o certifikovanou obuv. Je k vidění na nohou lékařů a zdravotních sester. Také další podobné profese, které jsou celý den na nohou, nedají na tyto boty dopustit.

Výhody obuvi Santé

Tato značka má širokou nabídku, ze které si určitě vyberete. Kromě profi obuvi se věnuje též produkci bot vycházkových a dětských. U pantoflí oceníte tvarovanou stélku, u některých typů je dokonce stélka s masážními prvky. Pak jsou to podrážka tlumící nárazy při chůzi, protiskluzová podešev, nastavitelné zapínání na přezky a pohodlný materiál z pravé kůže. U některých typů uzavřených pantoflí je kůže perforovaná. Botu na svém místě drží zadní pásek.

U dětí by měla být zdravotní obuv samozřejmostí

Nechcete přece, aby dětem kvůli špatným botám vzniklo takové poškození nohou, jehož následky by si poté nesly celý život. Dětská obuv má mít odpovídající velikost, vyhněte se nakupování větších velikostí z důvodu úspory peněz pro další rok. Dalšími kritérii jsou správný tvar a nízká hmotnost. Santé zdravotní obuv veškeré tyto požadavky splňuje a vaše nohy vám za ni budou vděčné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × four =