Last minute dovolená a zájezdy šetří peníze i čas

Letošní léto se již chýlí ke konci, to ovšem v žádném případě neznamená, že už nemůžete vyrazit na dovolenou svých snů! Právě začátkem podzimu přichází ideální doba navštívit některou z tropických destinací, kde stále trvá příjemné počasí, a naopak opadá příval turistů a klesají ceny. Že jste si nestihli dovolenou naplánovat s dostatečným předstihem? To vůbec nevadí – vyberte si z nabídky akčních zájezdů last minute!

Rychlé a snadné rozhodování

maledivy-newtravelČas je komodita, které se v dnešní době většině lidí nedostává. Projít všechny nabídky cestovních kanceláří a vybrat z nich tu nejvýhodnější se může zdát jako úmorná práce. Naštěstí existuje portál NewTravel.cz, který nabízí jedinečný srovnávač cen zájezdů jednotlivých CK, od těch velkých, u nichž si můžete vybrat dovolenou v nejrůznějších destinacích po celém světě, až po ty, které se specializují na určité oblasti. Vše budete mít k dispozici přehledně na jednom místě – jednoduše zadáte hledané parametry a budete moci rovnou srovnávat ceny, služby i jiné výhody jednotlivých nabídek. Cestovní smlouvu pak podepíšete přímo s CK, která zájezd pořádá, bez jakéhokoliv prostředníka a bez přirážek.

Last minute: ano nebo ne?

Last minute dovolená je ideální pro ty, kteří se rádi rozhodují na poslední chvíli, nebo z nějakého důvodu, kterým mohou být například nepředvídatelné pracovní závazky, dopředu plánovat nedokážou. Máte-li již vyzkoušený a ověřený hotel, nebo destinaci, kam se každoročně vracíte, nejspíš pro vás tento způsob cestování vhodný nebude. Pokud ale chcete výrazně ušetřit a nevadí vám riziko o něco nižší možnosti výběru, jsou pro vás Last minute zájezdy skvělým řešením. Umožní vám například podívat se i do exotických zemí, na jejichž návštěvu by vaše finance jinak těžko stačily.

Odpočinek u moře, poznávání památek i lyžovačka

S pomocí portálu NewTravel.cz můžete vyrazit na romantickou dovolenou dovolenou do malebných tropických destinací jako last minute Maledivy, kde se budete relaxovat ve stínu palem na bílých plážích omývaných tyrkysovým mořem. Pokud ale nepatříte mezi fanoušky plážového polehávání, nebo máte volno pouze několik dní, určitě vás osloví nabídka eurovíkendů. Tyto krátkodobé zájezdy vám umožní poznávat kulturu nejzajímavějších evropských měst a metropolí. V zimě pak můžete ušetřit také za oblíbený sport, a to prostřednictvím last minute lyžařských zájezdů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − 6 =