Lékárny Na Zdraví z Rusňákovy DRFG rozšiřují svoji působnost

Česká investiční skupina DRFG podnikatele Davida Rusňáka investuje do nemovitostí, expanduje v telekomunikacích a má v nabídce dva investiční podílové fondy.
Rychlý růst skupiny zapříčinilo též vydávání dluhopisů v roce 2012.
Divize DRFG se mimo jiné věnuje i budování sítě lékáren Na Zdraví, která dnes zahrnuje patnáct lékáren ve dvanácti městech.

Ke stávajícím lékárnám přibyde dalších deset

Rudolf Matějka by rád jako ředitel zdravotnické divize DRFG Medical rozšířil stávajících
patnáct lékáren na smělých pětadvacet a upevnil tak třetí místo na českém lékárenském trhu.

Sám má mnohé zkušenosti z devadesátých let nabyté především po založení společnosti vytvářející software pro lékárny Mediox. Po setkání s Davidem Rusňákem bez váhání přestoupil do skupiny DRFG, kde působí již od roku 2015.

V jakých regionech DRFG Medical bude dále působit, záleží podle Matějky i na nabídce vhodných prostor a jejich možném odkupu. Lékárny Na Zdraví se zaměřují na koncept samoobslužného prodeje s velkou prodejní plochou.

DRFG Medical sází na konzultace a vzdělávání v oblasti prevence

Lékárny Na zdraví se od své konkurence chtějí odlišit hlavně osobním přístupem
a poradentstvím, které nabízí svým klientům. Konzultace s nutričními poradci jsou k dispozici především pacientům trpícím nadváhou či obezitou a těší se u nich značné oblibě.

Pro zmíněné pacienty DRFG Medical připravuje také doplňky stravy vlastní řady, které podpoří hubnutí. Řada těchto dietních přípravků bude obsahovat až 60 výrobků různých forem, velikostí a příchutí.

Přidanou hodnotou jsou též konzultační místnosti, které jsou k dispozici ve vybraných lékárnách. Zde mají klienti možnost se účastnit seminářů s místními lékaři na téma poruch spánku, problémů s trávením či léčby chronických bolestí.

Tyto od klientů žádané semináře a konzultace jsou nekomerční a účastníkům během nich nejsou nabízeny žádné produkty. Za cíl si kladou vzdělávat a informovat veřejnost o nutné prevenci v oblasti zdraví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × two =