Půjčovna aut Praha 6

Levná autopůjčovna neznamená dobrá

Jsou lidé a patřím mezi ně, kteří auto v podstatě nepoužívají. Všude se dopraví MHD a vše velké a těžké si nechají dovézt. Nemít auto je velká úspora peněz. Nejde jen o povinné ručení, ale také běžné náklady na provoz, které zahrnují výměny různých součástí vozu, které se běžně opotřebovávají. Tyto náklady jsou za rok od několika tisíc po několik desítek tisíc korun. Z tohoto principu je lepší auto nevlastnit, jenže někdy jsou situace, kdy se prostě MHD někam nedostanete nebo ne včas a je třeba auto. Zvlášť pokud bydlíte v Praze a potřebujete jet mimo Prahu je nutné mít v záloze  řešení, které může být autopůjčovna Praha.

Levné, drahé a dobré

Autopůjčoven v Praze je opravdu hodně a s některými mám špatné zkušenosti. Třeba jsem se setkal s frontami nebo katastrofálním stavem auta, kdy i při stání na místě tachometr ukazoval rychlost v rozpětí 10 až 30 km v hodině, při jízdě vyskakovala rychlost a já nevěděl kolik jedu, protože na ukazatel se nedalo spolehnout. Tak to už příště opravdu ne. Půjčovna aut Praha 6Půjčovna byla levná, ale jednání i zakouřená kancelář, příchod pracovníka do práce s 20 minutovým zpožděním bez omluvy mě opravdu přesvědčilo o tom, že levné půjčovny za moc nestojí.

Když jsem tedy auto potřeboval znova  (několikrát do roka auto potřebuji) hledal jsem půjčovnu již solidní. Drahé půjčovny, kde za den nejobyčejnějšího vozu bez výbavy chtějí přes 2 tisíce korun jsem hodil přes palubu rovnou. Nehledám přemrštěnou cenu a nulové služby ale rovnováhu mezi přijatelnou cenou a kvalitními službami.

Dobré služby, férové ceny

Do oka mi padla půjčovna aut Praha Pelant, kde za prve mají velký výběr vozu, takže si mohu půjčit vůz podle aktuální situace, zda pojedu autem sám nebo s celou rodinou a budu potřebovat vůz větší. Dále je zde férový ceník, kde mohu ušetřit pokud za den najedu jen určitý počet kilometrů. Jiné ceny dostanete za jeden den půjčení a za 3 dny, kdy jsou ceny daleko příjemnější. ale autopůjčovna není jen o cenách. Je to především o to kvalitě půjčovaných vozů.  Autopůjčovna Praha 6 má v nabídce vozy s maximálním stářím 3 let a to je pro mě záruka toho, že vozy budou plně funkční a ve výborném technickém stavu.

Navíc se tato autopůjčovna dobře o své vozy stará, a tak se nestane jako se mi často stává, že v interiéru se válí odpadky, nedopalky, plný popelník a další nepříjemné věci, které jako čistotný člověk nekuřák moc nemusím a hlavně je u vypůjčeného auta nechci řešit. Půjčovna však nabízí i další služby. Třeba dlouhodobé pronájmy vozů, klientské karty, slevy pro stále zákazníky, náhradní vozidlo včetně asistence, přistavení vozu až před váš dům nebo naopak vyzvednutí vozu v určeném místě, široký výběr příslušenství a další služby, které vám jen tak někde nenabídnou. Zatím jsem spokojen už díky tomu, že půjčovna má vlastní pneuservis a myčku aut, takže vůz, který si půjčuji je vždy čistý a to nejen navenek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + 18 =